Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a rock zenét?...

Ki szereti a rock zenét? Milyet. Lazábbat vagy inkább a keményebb rockot? Esetleg kedvenc előadók, zkr. ok? Mi a vélemény a halál metálról? Sátánista zenéről?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Ki szereti a rock zenét? - Sokan szeretik. Én is szeretem.

Lazábbat vagy inkább a keményebb rockot? -Keményebbet inkább.

Mi a vélemény a halál metálról? A Death metálról? :) Nagyon ritkán van kedvem ilyen zenét hallgatni, de megesik. Cannibal Corpse-ot szeretem.

Sátánista zenéről? - Nekem teljesen mindegy miben hisz a zenekar, ha jó zenét játszanak. Sajnos általában a magukat sátánistának valló zenészek számomra elviselhetetlen zenéket csinálnak. (pl. utálom az ilyen Dimmu Borgir, meg Gorgoroth féle zenéket)

2012. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a rockot (keményebbet). Legtöbbször deathcoret hallgatok (death metalból származó "alműfaj"). Tulajdonképpen nem tudok rosszat mondani a death metalról se, elég szubjektív ez, a legtöbb ember "nemnromálisnak" nevezné ezt a zenét, én szeretem mert nem arról szól hogy kell bulizni meg táncolni, mint a manapság legsikeresebb előadók zenéi.

Sátánista zenéket is hallgatok hébe-hóba, véleményem még nem alakult ki teljesen ezzel kapcsolatban, de sosem tartottam pozitív dolognak a zene és a vallások keveredését. Ettől függetlenül csak az elektronikus zenét vetem el :)

2012. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kI ismeri a Club202-t,volt Wigwam a Fehérvári úton?Mi a vélemény a helyről?köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 8. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
én inkább az olyan rockot ami nem simán rock hanem kevert műfaj, blues-zal vagy ilyesmi.. vagy valami kicsit egyedi. nem szoktam halál metált meg sátánista zenét hallgatni. ismerem a club202-t én ott még olyan nagy bulit nem láttam, kicsit nagy a hely és lagymatag volt akkor a közönség. de persze ez csak az a pár alkalom volt amikor ott jártam.
2012. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem, és sokan mások is.:)


Inkább a keményet, de azért sok fajtát meghallgatok. A 30STM már nem tetszik, illetve a véres-peverz-hörgős számokat játszó együttesek sem. Valahol a kettő között.


Kedvencek például Nightwish, Korpiklaani, Eluveitie, Three Days Grace, Skillet, Metallica, Within Temptation, Linkin Park, Battle Beast, Epica.. tehát sokfajta.


A death metálból csak a dallamos/melodikus death metált szeretem.


Azzal, ha a maga a zenész sátánista vagy egyházellenes, nincs bajom, de ha a számaik témáikban is ezt a "vallást" hirdetik, ezt nem tolerálom. Nem az egyház miatt, de a vallás és a politika nálam nem a zenéhez való.

2012. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!