Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt az oldalt olvassák rockere...

Ezt az oldalt olvassák rockerek? Én nagyon szeretem a rock zenét! Kedvenceim:Iron maiden, Motörhead, Kiss, Twisted Sister, Marduk, Rainbow, KORPIKLAANI

Figyelt kérdés
Magyar kedvencek:Bikini,Ossián,Kalapács,Pokolgép,Beatrice.rOCKEREK ÍRJATOK!sOKAN NEM SZERETIK A ROCK ZENÉT.Miért?Pedig nagyon őszinte

2012. máj. 3. 20:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mégegyszer bocsánat,rosszul fogalmaztam meg a kérdést jogos volt a leszólásotok.Legközelebb átgondoltan fogok kérdést feltenni!
2012. máj. 5. 09:51
 12/17 k.lau13 ***** válasza:
100%

Ezt jól teszed, de még mindig nem értem, mi itt a KÉRDÉS. Most te szimplán közölted velünk, hogy miket hallgatsz. Hát, gratulálok hozzá, én is, de elhiszed, hogy ettől még nem foglak hű-de-nagy-rockernek tartani? :D Nem értettem ezt az őszinte dolgot. Most... Na mindegy. Különben el kell fogadni, hogy az emberek többsége nem szereti a rockot, te hallgatod, ők meg hallgatnak... hát, példát nem tudok, mindegy, ők meg hallgatnak divatzenét, disco-t, vagy ha azt akarják, akkor a francia himnuszt, függetlenül attól, hogy te ezt ide kiírod, még mindig azt fogják hallgatni. Nem kell, hogy mindenki tudja, mit hallgatsz, ettől néznek az embere negatívan.

Én is végigmentem tegnap egy bevásárlóközponton úgy, hogy hallottam a háttérben a pop vagy éppen disco zenét, de közben mp4-ről a Nirvana-t, mégsem lettem jobb ember tőle, és akkor sem lettem volna, ha közlöm valakivel, hogy ezt hallgatom. Az már más kérdés, mikor beszólnak a zenédre, vagy valami, de... de mondom, az most itt nem lényeg. na érted? :D


Ha csak hülyén fogalmaztál, akkor bocsánat. de még mindig gőzöm sincs, mit szeretnél KÉRDEZNI!! :D

2012. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehetőség nincs, hogy legközelebb egyáltalán nem is teszel fel kérdést, ha már most sem sikerült?
2012. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az lett volna a kérdés,hogy:Ki milyen zenét szeret manapság?ROCK-METAL,DISCO,RAPZENE,?Remélem így már érthető!Ja és,hogy milyen együtteseket kedveltek?
2012. máj. 6. 09:00
 15/17 k.lau13 ***** válasza:
100%
Na így már érthető! Rockot, bules-t, néha jazz-t. Most örülsz? :D
2012. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Ossiant nem Ossiánnak kell írni tudtommal, szégyeld magad. :)

Kérdésedre, azért nem szeretik a rock zenét, mert az most már nem akkora divat, mint volt régen.

Hogy zenekart is mondjak: Manowar, UDO, Running Wild, Hammerfall, skandináv folk metálok: Finntroll, Ensiferum

Látom magyarok közül felsoroltál szinte minden jót én még egy Dalriadát mindenképpen hozzá csapnék.

2012. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hm.hm. Rock,metál,punk,punk-rock és néha altert is hallgatok :)
2012. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!