Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt az oldalt olvassák rockere...

Ezt az oldalt olvassák rockerek? Én nagyon szeretem a rock zenét! Kedvenceim:Iron maiden, Motörhead, Kiss, Twisted Sister, Marduk, Rainbow, KORPIKLAANI

Figyelt kérdés
Magyar kedvencek:Bikini,Ossián,Kalapács,Pokolgép,Beatrice.rOCKEREK ÍRJATOK!sOKAN NEM SZERETIK A ROCK ZENÉT.Miért?Pedig nagyon őszinte

2012. máj. 3. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Látszik a színvonal...
2012. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kérdést nem tudsz feltenni :D
2012. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na..nem kell mindjárt támadni!Én csak kérdeztem,de bocs,ha te a tucc-tucc zenéd hallgatod engem nem érdekel,de legalább te se mínősítsd le így a rockot.Na nekem meg attól megy szét a fejem.Ez jól esett neked?
2012. máj. 4. 11:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem szólta a rock zene színvonalát, itt az egyetlen amit leszóltak, az a te színvonalad...

Látod, még pár egyszerű hozzászólást sem tudsz értelmezni...

2012. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
aki nem komálta annyira a rockot és most elolvasta a kérdésed, az mostanra már utálhatja a rockot. süt rólad az idiótaság.
2012. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszolónál a pont.
2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyám.. tipikus kirekesztő tapló vagy, aki azt hiszi hogy fúde rocker meg hogy egyedül van a világon rockerként, mindenkit meg akar téríteni és aki nem nyal neki hogy 'úúúteisrockervagyénisholdjórhedáphájréjzjórfisztápindierpléjmetölládördenheelll*-*', az egyből nem szereti a rockot és biztos tucctucczenére nyáladzó pejhedzőbajszú rózsaszínpólós fiúcska vagy agyonfestett diszkóbarbi.

Örülök neki hogy szereted a rockzenét. Gratulálok hozzá. De nem értem hogy ezt miért kell így a pofánkba nyomnod, mintha csak te szeretnéd. Képzeld, csak azért mert nem lejtek végig 24/7 az utcákon Iron Maident bömböltetve Cannibal Corpse-os pólóban, attól még szeretem a rockzenét.

Zenével kelek, fekszek, vigasztalódok, dalszövegeket írok, zenét írok, zenét tanulok. És nem csak a rockzenét szeretem, hanem sok mást is. (Úgy 70% metál, a többi meg reggae, jazz, komolyzene stb vegyesen)

És mégis ha elmennél mellettem az utcán, azt gondolnád hogy ez egy göndör barna hajú csaj macskás pólóban, miközben lehet hogy én éppen Kalmah-t hallgatok fülesen.

Sokan szeretik a rockzenét. Ha voltál már koncerten, akkor tudnod kell. Nézz meg pár képet pl a Wackenről. Szerinted az a sok ember minek van ott? Bámészkodnak, véletlenül arrajártak? Tüntetnek?

És szerintem senki sem lesz rosszabb ember attól, ha nem szereti a rockot. A barátaim sem a zenei ízlésük miatt lettek a barátaim. Ha meg valaki megkérdezi, hogy szeretem e pl Rihannát, vagy Skrillexet, akkor mosolyogva azt mondom, hogy én másfajta zenét szeretek. Nem pedig azt hogy fúj divatzene, hogy lehet olyat hallgatni, szétmegy tőle a fejem meg mittudomén.

A tiédhez hasonló viselkedés miatt van sokaknak előítéletük a rockerekkel szemben.

2012. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg,mindenkitől eln.kérek.Tényleg szarul tettem fel.Pl:nekem is vannak olyan barátaim,ismerőseim akik neméppen a rockot hallgatják mégis nagyon régóta jóbarátok vagyunk.A barátságnem zenei stílus függő dolog!Mégegyszer bocsánat,tényleg hülyén fogalmaztam nagyon.Én csak annyit akartam,hogy már nagyon régóta nagy rock fan vagyok.
2012. máj. 4. 19:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keress más stílusú zenéket az interneten vagy kérdezd meg a barátaidat, hogy ők miket szeretnek, hátha megtetszik valami új. Ugyan rengeteg jó metál együttes van, de nagy hiba ha valaki csak ezeket hajlandó elismerni.
2012. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
mi is a kérdés? xD
2012. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!