Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyar énekestől lehet privát...

Magyar énekestől lehet privát koncertet rendelni? Hogyan és mennyiért?

Figyelt kérdés
Pontosabban Király Viktorról lenne szó. Például úgy, hogy eljön a megbeszélt helyre, énekel pár számot (playback is jó, szóval zenekart nem akarok hívni) utána pedig beszélgetés és az egész programot úgy nagyjából 2 órásra gondoltam. Meglepetés lenne valakinek, aki nagyon boldog lenne tőle. Megoldható? Megközelítőleg mennyibe kerülne? Hol, kitől kell érdeklődni? Egyáltalán nem vagyok jártas a témában, de tudom, hogy ez lenne a legjobb ajándék, nagyon nagy örömöt lehetne szerezni vele egy lánynak. Köszönöm előre is a segítséget, ötleteket!
2009. jún. 23. 10:12
 1/3 Thurston ***** válasza:
A menedzserével kell felvenned a kapcsolatot, az árat is ő fogja megmondani.
2009. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy olvastam, hogy elég sok énekes ill. színész vállal privát szereplést (pl. esküvőkön, magán-partykon)...

Keresd meg, kérj tőle árajánlatot!


Én olyan 100-200ezres nagyságrendű összegre tippelek, nyilván nem fog kevesebbért elmenni, mintha nyilvános szereplést vállalna.

2009. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hol kereshetném fel Király Viktort? Egy koncertjére menjek el és ott kérdezzem meg?
2009. jún. 24. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!