Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti szeretitek Selena Gomezt?

Ti szeretitek Selena Gomezt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Én nem szeretem a média által felkapott "énekeseket". Értelmetlen, nyávogó, semmitmondó. Jobban szeretem azokat akik maguktól, és a tehetségükből adódóan szereznek rajongókat, nem a pénzükből, hogy aztán még több legyen.

Mielőtt lepontoznátok, én a véleményemet mondtam el, a kérdező erre volt kíváncsi.

2012. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 k.lau13 ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elsővel. Nem szeretem a zenei stílusát, rocker vagyok, és a divatzene nagyon távol áll tőlem. Mellesleg én sem látom értelmét egy csomó semmitmondó, "szerelmes" számot nyávogni egy rakás pénzért. Mellesleg abszolút nem szépek, és minden harmadik énekes ugyanezeket énekli. Sajnálom, de az elsőnek igaza van - a kérdező véleményt kért.
2012. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Én nem. De nem csak azért, amilyen zenéket csinál (azaz énekel el, mert hát biztos hogy nem ő csinálja...) hanem azért mert nem tud énekelni! Hallottam egy élő felvételt és lesokkólódtam, hogy mennyire nincs hangja...
2012. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem szeretem az ilyen tömegénekeseket...ha engem kérdezel a rockbandáknak nem írták meg a dalszövegeket, hanem ők írták meg maguk és épp ettől lesz olyan értékes, hogy 10-20 év után is híres marad. az ilyen szelena gomez nyálas izébizéknek meg nem kell 1 hónap se

11/L

2012. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!