Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb elektronikus zenei stílus?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek más.De szerintem a house az egyik legismertebb,és abból lehet jókat meg igényeset alkotni,ugyanúgy mint a trance-ből,és abból a legtöbb nagyon hangulatos.

2012. ápr. 18. 20:51
1 2
 11/13 frank1997ize ***** válasza:
Hip hop,Hands up,Hardcore,Speedcore,Dubstep,Darkcore meg szinte minden elektronikus zenei műfajt szeretek de szerintem a Hands up a legjobb soha nem tudom megunni mert ez nem az a tipikus tuc tuc meg bum bum zene hanem ez fasza az a Hardkick club mega Hardstyle pergő
2014. jan. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 frank1997ize ***** válasza:
Club cintányér meg a Hardstyle pergő meg az a dance lead synth meg egyszerűen minden jó benne!!!!!! :) :D
2014. jan. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 frank1997ize ***** válasza:
És még valami szerintem vissza fog térni ha slim shady is visszatért ez is vissza fog térni lehet ebbe az évbe lehet jövőre ki tudja mert ha visszatér akkor én újra elkezdek bulikba járni ezt azért hallgasd meg: Moonlight shadow mix egy csaj van kint háttérnek én ezt mindennap 100szor meghallgatom ha nem többször :D
2014. jan. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!