Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb elektronikus zenei stílus?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek más.De szerintem a house az egyik legismertebb,és abból lehet jókat meg igényeset alkotni,ugyanúgy mint a trance-ből,és abból a legtöbb nagyon hangulatos.

2012. ápr. 18. 20:51
1 2
 1/13 gepzene ***** válasza:
100%
Ha a soundcloud.com keresőjébe bepötyögöd, hogy IDM, és hosszan hallgatsz bele sokba, kellemes meglepetés érhet az elkövetkezendő pár napban! :)
2012. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy legjobb, egyiket sem mondanám. Mindből lehet igen jót kihozni, kinek mi jön be jobban.

Nekem a trance a kedvencem, de minden mást is meghallgatok. Scootert, Groove Coverage-t hallgattam először, aztán Armin, Ferry Corsten. Aztán szép sorban mindenféle zene :D Most már psy, dubstep, dnb, és minden, ami létezik... + mindenféle nem elektronikus műfaj is.

House-ban is vannak jó számok, bár ami most divatos, a klubbokban, abból kevés tetszik igazán.

Az elsőnek igaza van, nézz körül, biztos találsz valamit, ami tetszeni fog!

2012. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én azt írtam hogy szerintem ez a kettő a legjobb,de mást is szeretek.Most például rengeteg dubstepet és electrot halgatok.House-on belül nekem a Dutch az egyik kedvencem.Szeretem még az igényesebb progressive zenét,de hands up-on nőttem föl,azt a mai napig imádom :D
2012. ápr. 19. 00:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Hands up-al sokan vagyunk így :)
2012. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kár hogy eltűnt.Remélem még visszatér :D
2012. ápr. 20. 01:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Trance!
2012. ápr. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
trance & progressive house!!
2012. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szergej55 ***** válasza:
Az én kedvenc stílusom az electro, a 80-asokban sok jó ilyen szám volt (kövezzetek meg, a maiakat nem ismerem).
2012. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Industrial
2013. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
dubstep
2013. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!