Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy hatalmas terjedelmű zenét...

Egy hatalmas terjedelmű zenét írnátok?

Figyelt kérdés
Olyan számot akarok, amit nagyon nehéz elénekelni, mert nagyon magas, esetleg éppenhogy nagyon mély.. és szép szám legyen, tehát elég tetszetős...

2012. ápr. 16. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
87 ezer euró/perc áfa nélkül az ajánlatom.
2012. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hah. nekem meg egy bambi.

valami DALOCSKÁT írjatok már!

2012. ápr. 16. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Mariah Carey - Without You
2012. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mozart - Varázsfuvola: Az éj királynőjének áriája, abban az esetben, ha lány vagy


Mozart - Varázsfuvola: Sarastro áriája, ha fiú vagy.



http://www.youtube.com/watch?v=ElH9HJaSDuA

2012. ápr. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm, lehet félreértettem a kérdést? Én azt hittem, hogy egy új dalt szeretne komponáltatni, s nem egy létező címét kéri.
2012. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazad van, de azt azért csak nem kérném, hogy írjatok nekem zenét, még nem tudnám, kinek kell részesedést átutalni stb.

... szóval címre gondoltam igen^^

2012. ápr. 19. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=djV11Xbc914&ob=av2e


Ez lesz a neked való, a fickó a refrént basszus hangon kezdi, majd szopránon, azaz kontra-tenoron végez, kb. 3 oktáv hangterjedelem kell hozzá.


De amúgy Zámbó Jimmy-nek is volt, az első kislemeze az is, ilyen több oktáv hangterjedelmű szám volt, Füstös kocsma blues vagy valami ilyesmi volt a címe.

2012. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!