Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kötöm össze a Line6...

Hogyan kötöm össze a Line6 Toneport GX-et a géppel?

Figyelt kérdés
Megvettem a szerkezetet, de nem tudom egyelőre használni. Feltettem a drivereket, a POD Farmot. USB-vel hozzá van kötve a géphez, gitár bedugva. A line-outot pontosan hova kellene csatlakoztatnom? A hangszóróba próbáltam közvetlenül, de akkor is valamiért a gitárt nem, ellenben még mindíg a PC hangjait hallottam.

2012. ápr. 13. 19:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na, most már csak egy problémám van, ezek megoldódtak :D

Nagyon recseg a hang, nem tudok jó minőséget elérni igazán, mint amilyeneket youtube-on látok. Lehet valami köze ahhoz, hogy az interface balfölső sarkában az "In" mindig viszonylag alacsonyan van, az "Out" pedig magasan?

Ez a gyenge minőség, recsegés felvételkor is, és élőben is jelen van.

Vagy lehet csak a speakerjeim rosszak? (Mondjuk akkor a youtubeosoknak is rosszul kéne hangzaniuk) :S

2012. ápr. 14. 19:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze.

Az alacsony "input" nem baj, csak annyit jelent, hogy a gitárod kis jelet ad le, a magas "output" viszont baj, mert túlvezérled a kimenő jelet és ezért recseg, torzít.

Egyszerűen vedd vissza a hangerőt a szimulált erősítőkön.

2012. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!