Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiken könnyebb játszani és...

Melyiken könnyebb játszani és megtanulni Ukulele vagy Gitár?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

azt választ amig szeretsz


http://www.youtube.com/watch?v=91mmAbFq--4

játszatsz így is ukulelén, kíséretet, lehet bonyolítani is,de ált megállnak itt a nagy ukulelések


gitárnál már magasabb a elérhető határ sztem

http://www.youtube.com/watch?v=LnSpVsefuhU


de olyat amúgy sem mondok hogy én megtanultam gitározni, vagy ukulelézni, csak simán játszom a hangszere és kész


melyiken könnyebb?

az ukulelén sztem nagyon szűken vannak a bunkod egymástól ezért precízebben kell, de a gitáron meg hosszabb a nyak..erre a kérdésre nem lehet értelmes választ adni, fogadd meg a tanácsomat az első sorból

:D

2012. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi :) gitározni már tudok és gondolkodom rajta, hogy kipróbálom az Ukulel-ét :) Még gondolkodom rajta, bár nem olyan nagy az anyagi vonzata egy Ukunak... ezért lehet belevágok nem veszíthetek sokat.. :)
2012. ápr. 8. 21:09
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
mit értesz azalatt, hogy megtanultál gitározni?xD tudsz 10 akkordot? mert a gitározás nem ebből áll.
2012. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Addig nem kélne itt ítélkezned amíg semmit sem tudsz! Először kérdezz és után mondj ilyeneket! Az ilyen emberek rontják el az oldal színvonalát!!!!
2012. ápr. 9. 13:35
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Tévedés, te rontod le a gitárosok színvonalát, mert egy igazi gitáros SOHASEM mond olyat, hogy megtanult gitározni, csak az ilyen 3 akkordos "eljátszok bármilyen tankcsapdát" vérpistikék.
2012. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

én még nagyon messze vagoyk attól hogy igazi gitárosnak nevezzem magam, de mégsem mondok ilyen hogy megtanultam gitározni


kérdező, csak úgy a hecc kedvéért igazán linkelhetnél nekünk valami videót hogy tudjuk neked mit jelent az hogy megtanultam gitározni

2012. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ti úgy születtetek, hogy pengető volt a kezetekben és nem tanultok gitározni.. akkor ha nektek így jó TUDOK gitározni!!
2012. ápr. 13. 21:51
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
de mi az hogy tudsz??? mit tudsz? 5 akkordot vagy mit? amúgy extrém gáz vagy.
2012. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
nekem az a tanárom, aki most doktorál gitárból, és zeneakadémiát végzett, ő sem mondja azt, hogy TUD gitározni. minél jobban gitározik egy ember, és minél jobban beleássa magát, annál jobban rájön, hogy mennyi mindent kell még tanulnia, és milyen sokan jobbak nála. Tehát egy tapasztalt gitáros sosem mond ilyet, hogy tud, tényleg az mond, aki mondjuk már bármelyik tancsapda számot le tudja játszani kottáról :D Nem akarlak megbántani, de nem tudsz gitározni. Én sem tudok, senki sem tud, mindannyian tanulunk, életünk végéig :D (vagy ameddig rá nem un az ember:))
2012. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jimi Hendrix.. vélemény?? gondolom akk ő sem tudott még mindent elmondásotok szerint!
2012. ápr. 14. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!