Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám promotálni a...

Hogyan tudnám promotálni a zenémet?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy ilyen akár külföldi producerek meg ilyesmi, hanem, hogy még a facebookon az ismerőseim közül csak páran hallgatják, ha hallgatják, és nem azért, mert rossz, hanem mert nem is tudnak róla. Hogy lehet ezen segíteni?
2012. ápr. 2. 20:36
 1/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Dobd fel youtube-ra, indavideo-ra, és a többire is.
2012. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

soundcloud.com


aztán regisztrálj fórumokra és linkelgesd a soundcloudodat

2012. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
soundcloud-om van és youtube-ra és felraktam, facebookon szoktam linkelgetni, de nem túl nagy a nézettség. Milyen fórumokra gondolsz?
2012. ápr. 2. 20:52
 4/7 gepzene ***** válasza:

Én és a nevem vagyunk az élő példa...


Legjobb, ha olyan fórumokon segítesz másoknak, ami "témába vág" nálad, és csak akkor segítesz, ha biztos a válasz. Aláírásban is lehet a soundcloudod, ha a szabályzat engedi, vagy jó, ha a neved ugyanaz, ami sc-n. Csak olyan fórumokon mozogj "művészi minőségedben", ahol szeretsz időzni, és már kaptál segítséget olyasmiben is, amiben segíteni tudsz és akarsz azoknak, akik ugyanúgy kérdeznek, mint te régebben.

2012. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm,

viszont nem vagyok járatos ilyen fórumokban, tudnál esetleg ajánlani nekem? Azt se nagyon tudom, hogy hogyan keressek...

2012. ápr. 3. 16:32
 6/7 gepzene ***** válasza:
Én is ma óta használom a gepzene "brandet" pofázásra, de google és zene meg fórum szavak csak közelebb visznek... Ráér az ember lapozgatni... Meg indexen, origón, de hvg-n is nyugodtan lehet hozzászólogatni. Ahol facebook modul virít a cikkek alatt, ott ki lehet választani, hogy melyik "fajtáddal" szólsz be a cikk alá, és ha van oldalad, amit saját magadként hoztál létre ugye, akkor ki tudod választani tkp. a polgári identitásod helyett a mesterit :)
2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2012. ápr. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!