Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kérlek, véleményeznéd a...

Kérlek, véleményeznéd a zenémet? KÖSZÖNÖM!

Figyelt kérdés
Ha van 2:44 perc az életedből, amit rászánnál, azt nagyon megköszönném! Amatőr zeneszerző vagyok, csupán hobbi szinten magamnak írogatok, de elég sok zene van már a hátam mögött, így kíváncsi lennék, hogy másoknak mi a véleménye róla? A negatív és a pozitív kritikát is megköszönöm! http://www.youtube.com/watch?v=3TASclhR9Uc&feature=youtu.be
2012. febr. 3. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a kérdést, gondoltam biztos valami nagy hülyeség lesz. De aztán....Wow!......nekem tetszik! Mondjuk hozzám alapból közel állnak a melankólikus hangvételű zenék. Messze felülmúlta azt, mint amire számítottam. :)
2012. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) nagyon örülök, hogy nem tartod rossznak! A minősége sajnos nem a legjobb, nem tudtam rajta javítani, fülhallgatóval valamiért ezerszer jobb a hangzása, mint anélkül :(
2012. febr. 3. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Te!Én komolyan mondom hogy ez nem rossz!Nekem tetszett.

House zenét hallgatok szóval ég és föld a kettő,de, jó!

2012. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) én is szeretem a house zenét, tényleg eléggé távol egymástól a kettő...de alkotni valamiért csak ebben a műfajban tudok :)
2012. febr. 3. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Tetszik :)
2012. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez elég szép :) ügyes vagy :)
2012. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!