Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki hallgat dubstepet?

Ki hallgat dubstepet?

Figyelt kérdés
Datsik, atomic, ajapai, excision, dr. ozi, doctor p ilyenekre gondolok.

2012. ápr. 2. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

a retardáltak...

az nem "zene"

2012. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Te figyelj, én általában senkit sem szoktam megszóllni hogy mit hallgat. Tehát én is retardált vagyok vagy mi? Akkor te meg húzzá el a csicska rockoddal vagy electroddal és sz0pjál le egy lovat a dubstep igenis zene... -.-""""""""
2012. ápr. 2. 22:08
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Első válaszoló igazad van. Az nem zene.. Nem értem mi a jó az ilyen zenének NEM nevezhető szarban, olyan mint ha mosógépet hallgatnál...
2012. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Elragadtattam magam, nem nézek le senkit, de fel nem foghatom hogy miért hallgat valaki ilyen gépzúgást mikor annyi gyönyörű zene van. Kérlek, hallgasd meg ezt

http://www.youtube.com/watch?v=IOmMZBZGBps&ob=av3e

/az első voltam/

2012. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Második vagyok. Na igen! Ez a zene .. :')
2012. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%
alap :D
2012. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%
Mik ezek a szar nyikorgások? Én nem utálom a rock zenét de azok se minden esetben mondhatók jóknak. Ha nem zene és kell egy mosógép akkor csinálja nekem 1 hét alatt 1 dubstepet akármivel és linkelj róla mp3-at. Dubstepben is sokszor van éneklés, és a mai világban már a sok popsztár is dubstep alapot tesz a zene alá.
2012. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
Jah nem tetszik mindenkinek a rock, ez tény. De az legalább zene, nem pedig összemixelt sz*r.. Amúgy meg sajnálom hogy ilyen idióta világban élek, hogy ilyen sz*rok a mai "ZENÉK"..
2012. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
amiket itt most belinkelgettetek azok egy kalap szart sem érnek...
2012. ápr. 8. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!