Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy olcsóbb mp3/mp4 mennyibe...

Egy olcsóbb mp3/mp4 mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Jön a húsvét,így szeretnék magamnak venni valamit a pénzből.

Egy mp3-ra gondoltam,amit hordhatok magammal.Nekem csak zenelejátszásra kéne,videót nem kell hogy lejátszon.

Elég lenne valami kis 4000ft-ig lévő,de jobb lenne az olcsóbb.Ilyet lehet valahol szerezni?(csak egy teljesen alap kéne,amire ráfér vagy 60 zene,és lejátsza rendesen.)


Válaszokat előre is köszi!


2012. márc. 30. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jó fülhallgatód van és minőségibbet akarsz akkor Sansa Clip(+), ez olyan 8k körül van.

Szarabb fülhallgatóhoz elég az olcsóbb, amik szarabb minőségűek is, de elég.

2012. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát,ha így állunk akkor még az is érdekelne,hogy mégis mennyivel rosszabban játsza le? Mert ha recsegősen akkor inkább hagyom. (Van jó füllhalgatóm,meg headset-em is.)
2012. márc. 30. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek valami 2000 forintos márkátlan van, az recseg és konkrétan hallgathatatlanul szarul szól, de 5k körül már azért nem fog recsegni.

De akkor már ~3k-val többért lehet kapni refurbished Sansa Clip-et vagy Fuze-t, amik ezerszer jobbak.

2012. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kerestem neked, ez egy nagyon jó és megbízható oldal. Ha a szüleid segítenek akkor tudsz innen rendelni.:) A legtöbb termékük olcsóbb mint a boltokban. [link]
2012. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!