Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt vettem észre hogy ez a...

Azt vettem észre hogy ez a zene nyugaton, és a gazdagabb országokban terjedt csak el, sőt eu keleti részén és a szegényebb régiókban utálják. Miért?

2012. márc. 23. 20:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

attól még hogy valamit sokat állitanak nem lesz igaz.

pofon egyszerűen ki lehet deriteni hogy hol milyen népszerű: tourdates/hol, milyen sűrűn és még talán azt is megtudod mennyien voltak kb. szóval várom a választ hogy nyugaton miért népszerűbb mint keleten.

2012. márc. 25. 16:27
 12/17 A kérdező kommentje:
ja és ez a hárman vagytok ellnem duma nagyon vicces. élőben is nekem jöhetnétek 3-an akkor is csak nevetnék. naszóval volt dnb aki azt hallgatta menő volt, azt leváltotta a dubstep most az a menő. a buz1knál a house meg a rnb a menő vagy valami olyasmi azt nem ismerem egyáltalán, de ez a zene már 20 éve megy de csak nyugaton. ide nem is jönnek mert az emberek stilusát a média határozza meg. én a gazdasági és kulturális hátterére vagyok kiváncsi szóval ha annyira sokat tudsz válaszolj.
2012. márc. 25. 16:30
 13/17 anonim válasza:

tudod nem fognak fél világot átutazni azért mert pl. itt is szintén a lakosság 2% kedveli őket.


Beyoncet itt is és ott is sokan kedvelik, de nem jön ide annyit koncertezni mint Nyugaton mert minek. Ott 200 millából kedveli a lakosság 12% itt meg csak 10millából, nem akkora nagy a közönség hogy megérje itt lenyomni 20 koncertet, meg az ország se olyan nagy hogy kéne, elég ha eljön 3évente.


A százalékok légből kapottak, de örülök hogy legalább reagáltál valamit arra hogy miért állítod hogy kint népszerűek itt meg nem.


Egyébként el nem tudom képzelni hogy milyen választ vársz - mivel még mindig ott tartok hogy csak légbőlkapott az alapfeltételezés.

De ha nagyon szeretnéd akkor tessék:

- ott jobban telik drogra -ez se teljesen igaz már- és az ilyen zenékkel jól lehet flashelni

- annyira fos hogy már ott szeretik, poénból

- aluliskolázottak és ezt tartják zenének

- a koncertek akkora partik hogy egyre népszerűbb lesz kint a csapat

- igazából ők egy titkos szekta akik megbabonázzák a zenéjükkel a fiatalokat és agymossák őket


Válaszd amelyiket szeretnéd. De maguk a válaszok is xarok, pl. drogot már itt is megveszi a csóri pesti gyerek is mint kint az amcsik, max. nem kokót tol hanem ginát... és itt is vannak aluliskolázott tuskók is akik életükben nem halottak pl. Bartókról se...

2012. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
én teljesen konszolidált voltam hozzátok képest és bármilyen közegben hasonló hangvétellel tudnék erről a témáról beszélni de ti a gyűlölködő baromságaitokat meg tudnátok osztani mondjuk itt? [link]
2012. márc. 25. 16:37
 15/17 A kérdező kommentje:
a popsztárok nem szélsőséges zenét játszanak. angerfist viszont igen. és ő megy bizony keletre is (ukrajna...) és emellett világkörüli turné is megy szóval válogathatna. például black meg death metalt keleten szeretik jobban meg főleg északon nyugaton nem annyira. rohadt érdekes
2012. márc. 25. 16:42
 16/17 anonim válasza:

Kulturális és gazdasági hátterére.


Hát én szinte csak angolul bújom a netet, de nem épp ez a banda és stílus a top kedvenc a nyugati kölykök között.


És igen, a média erősen meghatározza hogy mi éppen a menő.

Lásd Justin Bieber, Miley Cyrus a kicsik körében.

Érdekes pl. hogy ők amilyen nagy sztárok kint ugyanolyan jól futnak itt is a 10-13 évesek korosztályában. Van rokon ebben a korban, és a fél iskola ezeket a xar cuccokat gyűjti méregdrágán.


Nekem még mindig az a véleményem hogy egyáltalán nem népszerű az a stílus se ott se itt.

Max. az tűnik soknak hogy ott 100 millából is ha csak pár százalék kedveli akkor az már egy szép csapatot tesz ki.


Kulturális. Hát Magyarország is elég nyugati kultúrát képvisel, nem egy Afrika vagy Észak-Kórea ahol le vannak tiltva bizonyos oldalakat.

Itt is azt hallgatjuk amit kint, azokat a műsorokat nézzük, azt esszük, ugyanúgy ruházkodunk, nem látok nagy különbséget a kultúrában.


Gazdaságilag is ugyanazt vélem. Hányan szopják itt is a Starbuck'sos kávét és az egyéb amerikai dolgokat...


De akkor legyen az hogy ide még nem jutott el a híre 20 év alatt - ami internetkorszakot tekintve hülyeség.


Hidd már el kérlek hogy itt is találni fogsz olyat aki kedveli, vannak ilyen elvetemültek.

És kint is lesznek akik utálják.


A 3 fő meg valóban egy olyan mennyiség aminél jó lenne elgondolkodni hogy akkor ki a hülye én vagy te? Nem bunyóról van szó, ahol testi erőről beszélünk. Hanem simán arról hogy 3-an mondjuk Neked hogy ez egy értelmetlen kérdés, de te meg csak folyton azt hajtogatod hogy a kérdésre válaszoljunk. Nem lehet így a kérdésre válaszolni.

Olyan mintha azt mondanám, hogy:


Azt vettem észre /szubjektív/ hogy a szőrösebb férfiak nem teszik keresztbe a lábukat annyiszor mint a kevésbé szőrösek. Ez miért van így?


/// nem tudni hogy az alap állítás igaz-e, és én most erre várnék magyarázatot. nonsense lenne ///


nah léptem, unatkozom, jó volt szép volt, kellemes hétvégét

2012. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De hülye vagy b.meg... "nyugaton miért népszerűbb mint keleten" Erre írtam már az első hsz-ben, hogy mert keleten nem vevők annyira a szarra, mint nyugaton. Attól, hogy neked ez nem tetszik vagy nem kielégítő, még válasz a kérdésedre, te gyökér.
2012. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!