Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt vettem észre hogy ez a...

Azt vettem észre hogy ez a zene nyugaton, és a gazdagabb országokban terjedt csak el, sőt eu keleti részén és a szegényebb régiókban utálják. Miért?

2012. márc. 23. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán bárhol el tudott terjedt ez a "zene". A keletieknek még van valamennyi józan ítélőképességük és maradt még bennük valamicske harmónia és szépérzék, így a szarra annyira nem fogékonyak (még), hát ezért nem.
2012. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
gratulálok, megválaszoltad a kérdést :D amúgy kelet és nyugat közt annyi a különbség hogy ott kisebb arénát töltenek meg, másrészt szép és harmóniaérzék? ez lehet lokalizálni? :D na olvasd el megint a kérdést és válaszolj rendesen, ez egy szélsőséges zene, úgyhogy az hogy hol mennyien hallgatják szerintem kapcsolatban áll a gazdasági háttérrel kultúrával iesmi. amúgy nézd itt is azért többen vannak mint 4-en. http://www.youtube.com/watch?v=h1wh8DOAph0
2012. márc. 24. 13:00
 3/17 anonim ***** válasza:
jézusom :O
2012. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tök értelmesen tettem fel a kérdést és nem hiszem el hogy nem tudtok elvonatkoztatni a zenétől és használható válaszokat irni. nem vagyok elmebeteg és is hallgatok schubertet meg thovent (most perpillanat ez megy: http://www.youtube.com/watch?v=jxBKgOyMzSc) csak nyitott az elmém nem törődök azzal hogy más mit gondol arról amit hallgatok, úgyhogy légyszives ijatok használható válaszokat. Köszönöm
2012. márc. 25. 08:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vazze, te most azt várod, hogy valaki megerősítse a te feltételezésed? Ha mégsem azt írják amit te vársz, akkor meg jössz azzal, hogy olvassa el még egyszer a kérdést, nem használható a válasz stb.

A nyitott elme meg nem azzal egyenlő, hogy szeretem a fost. Amit linkeltél a kérdésben, az pedig fos. Látod, nemcsak az elterjedése nem nagy erre-arra, hanem ezt a kérdést is leszarják itt, és miért? Mert ez egy fos.

2012. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Ez egy FOS. Caps lockkal.


És tuti hogy itt is találnál olyat aki szereti.

Meg külföldön is aki szerint szintén FOS.


Egyáltalán honnan tudod - vagy honnan tudhatnánk bizonyosan hogy külföldön elterjedt? Youtube-on nincs nagy nézettsége, a lájkokat se lehet nagyon látni.


A hipotézised alapok nélkül áll, bizonyíték nincs. Ez megint egy légbőlkapott eszmefuttatás mint amit annyira szeretnek csinálni az emberek. Ha meg valaki cáfolni mer, vagy bizonyítékot kér akkor lehurrogják.

Csak egyszer tudnátok meg hogy működnek a tudományos kísérletek.


Tehát: Te egy olyan kérdésre várod jelenleg a választ ami egy olyan kijelentésre épül amit te magad állítasz és nincs alátámasztva. Ilyen kérdést meg nem lehet megválaszolni mert még inkább hamis következtetésekre juthatunk.

2012. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kedves első: 2 kommentedből egynek sem volt köze a kérdéshez most is azt mondanám hogy olvasd el megint a kérdést de egyszerűen te olyan szinten retardált lehetsz hogy inkább hagyjuk.
2012. márc. 25. 16:18
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves második. csak az első néhány sort olvastam el mert már az is olyan szinten primitiv, egy észérvet nem találok benne és annak sincs köze a kérdéshez.
2012. márc. 25. 16:19
 9/17 A kérdező kommentje:

ÚTMUTATÓ A KÉRDÉS MEGVÁLASZOLÁSÁHOZ:

1. elolvasom a kérdést

2. meghallgatom a zenét

3. túlteszem magam ezen a szörnyű megrázkódtatáson

4. használom az agyam (ez csak annak szól akinek van agya)

5. válaszolok A KÉRDÉSRE akár negativat akár pozitivat, de észérvekkel támasztom alá.

2012. márc. 25. 16:22
 10/17 anonim válasza:

azért mert te vagy a primitív xD

de már hárman vagyunk ellened úgyhogy érdemes lenne ezen elgondolkodnod hogy ki a hülye itt xD


ajánlom inkább olvass el egy tankönyvet mert keserves lesz így az élet, az átlag gyűlöli a gyökereket.

2012. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!