Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hamisnak számít minden hangsze...

Hamisnak számít minden hangszer, amely Kínában, vagy Koreaban készült?

Figyelt kérdés
Gitárról lenne jelen pillanatban szó.
2012. márc. 17. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
a hangszerek 90 %-a keleten készül.... nem tm most mire akarod azt mondani hogy hamis.. :D
2012. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Az összes Squier modell ott készül pl. Általában a koreai gitárok jobbak, de ez csak szóbeszéd.


Egyébként olyan nincs, hogy "hamis hangszer". A másolatokat a gitárok világában replikáknak hívják és teljesen elfogadott dolog... Les Pault is több cég gyárt, persze az eredeti a Gibson, de az Epiphone és a Vintage is nagyon jó, sőt, némelyik Gibson modell akár alul is maradhat. (pl. egy olcsó Gibson áráért csúcskategóriás Epiphonet kapunk)

2012. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nap poénja ez a kérdés :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem poénnak szántam, de örülök, hogy jót mulattatok rajtam :D...Egyébként köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 17. 19:05
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem értem, miért mondják egyesek azt, hogy hamisítvány. Ebben a videoban is a Kínában készült Gibsont "fake"-nek nevezik: http://www.youtube.com/watch?v=CoSIMCumzaE&feature=related
2012. márc. 17. 19:12
 6/8 A kérdező kommentje:
És több olyan Gibsont láttam már neten (használtat), melyeknek a fején ott volt a szériaszám, de amikor a gibson szériaszám dekódolóba beírtam a számsort, hibás szérát írt ki.
2012. márc. 17. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A Gibson cég büszke arra, hogy a gitár gyártás az USA-ban van. Szóval Kína Les Paul nem létezik.
2012. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom..én csak azt írom, amit a látottakból leszűrök..Bár meglehet, félreértelmezem.:/
2012. márc. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!