Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hegedű javítása mennyibe...

Xwing kérdése:

Hegedű javítása mennyibe kerül? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy régi hegedűnk, nagyon rég volt használva, új húr kell rá, a húrláb lejött és itt-ott kopott. Semmi nem törött rajta, és úgy tudom drága, jó minőségű hangszer. Ennek a javíttatása mennyibe kerül körülbelül?

2012. márc. 15. 19:28
 1/4 peterlord ***** válasza:

Huh. Rengeteg dologtól függ még az összeg, mindenképp látnia kell a hangszerésznek. A cél sem mindegy, mindennapi használatban lesz ezentúl, vagy családi darab, és néha lesz előszedve. Valószínűleg nincs rajta finomhangoló,s az kell-e rá, a húrokkal együtt cserélni,vagy csak javítani kell-e a kulcsokat, s a kulcsszekrényt, a lélek a helyén van-e stb.stb.

A kérdésedben leírtak alapján 20-50.000 Ft.-ra mindenképp lehet számítani, ha az általam említett dolgok tényleg rendben vannak. S utána még ott a tok, s a vonó...

2012. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én két éve kaptam egy hegedűt anyukám barátnőjétől ami 40 évig volt a pincéjében az volt asszem 23.000ft
2012. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is 20-25. Egy garnitúra (azaz 4 db húr, azonos fajtából, G-D-A-E)húr kb. 10000 Ft, egy közepesnél jobb kicsivel minőségű kategóriából. A lakkozás 5-10 ezer Ft. A húrtartó láb meg olyan 5 ezer szerintem. De vidd el hangszerészhez.
2012. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Haló.Van egy teljesen jó hagadűm,semmi baja,most volt szerelve,de elszakadt a G húr.KB azt mennyiért csinálják meg?
2021. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!