Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet megtanulni hegedülni?

Hol lehet megtanulni hegedülni?

Figyelt kérdés
Magántanárnál tanuljak, vagy van valamilyen iskola ahol van erre lehetőség?

2012. jan. 13. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
zenesuliból olcsóbban kijössz
2012. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zeneiskola .
2012. jan. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De zenesuliban hogy zajlik a felvételi, úgy kell jelentkezni, mint más egyetemre/fősulira?

És mennyibe kerül, néztem egy csomó zeneiskola oldalát, de árat sehol nem láttam, pedig az is fontos info lenne. Köszi a válaszokat.

2012. jan. 13. 09:13
 4/7 Rsta ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha nincs előképzettséged, akkor kizárt hogy a konzin vagy az akadémián tanuld...
2012. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zeneiskolába nem kell felvételi de lehet, hogy kötelező lesz szolfézsra bejárnod. Nekem általános iskolás koromban olyan fél évre 5000 volt asszem, de attól is függ milyen érdemjegyet szerzel. Felnőtteknek gondolom drágább.
2012. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat:)

És egyébként a hegedűoktatás iskolában hány félévig tart, vagy ez iskolától is függ?

2012. jan. 13. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát addig tart, amíg csinálod. Félévenként kell fizetni, de ha felnőtt vagy, kb háromszor annyi az ára. De a legjobb a zenesuli, mert az alapfokú és talán olcsóbban kijön, mint magántanárnál.
2012. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!