Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen műfajú zenék a ''TUC-Tu...

Milyen műfajú zenék a ''TUC-Tuc, , zenék?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem bántásból, de te is sokat általánosítasz. nekem sem tetszik hogy a linkin park elkezdett populárisabb zenét nyomni, de a hybrid theoryt még mindig hallgatom.

az, hogy mit nevezünk tuc-tuc-nak relatív, mert én mindent tuc-tuc-nak nevezek (természetesen csak gúnyból), aminek az az alapja, hogy kick-snare-kick-snare, ha érted miről beszélek

2012. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hölgyek, Urak! Ugyan jó pár évvel vagyunk később a kiíráshoz képest, de egy dolgot le kellene szögezni.

Az ízlés mindenkinek más, valakinek ez jön be, másnak meg amaz. Ez az ilyen "az nem zene", mint szűk látókörű megnyilvánulás, valóban picit visszásnak és unintelligensnek hathat.

Holott inkább csak értetlenség van mögötte.

Az összes, elsőre monotonnak és ingerszegénynek tűnő elektronikus zene valójában meditáció. Kikapcsolja az agyat, a gondolkodó intellektust és a ritmus magával ragadja a hallgatót. Ez van akkor, amikor kimondottan hallgatom az efféle zenét, azaz nem mosogatás közben megy háttér gyanánt, hanem maga az elfoglaltságom az, hogy egész lényemmel a zenére figyelek.

Pl Paul Kalkbrenner Berlin calling lemezén van néhány egészen indusztriális hangzású zene. Egyszer volt, hogy bealudtam zenehallgatás közben és ennek a fémes, monoton, ismétlődő zenének a hatására azt álmodtam, hogy felülről nézek egy fém, vasúti hidat, amin egy véget érni nem akaró hosszú tehervonat megy megy megy és megy. Mikor felébredtem, jót nevettem.

De pl amikor megismertem, pont egy itteni ajánlásra Boris Brejcha zenéjét, egy csapásra a kedvencem lett. Másfél éve napi több óra adagom ha kimarad, hiányérzetem van. Ám ez az ütem és révület átalakította az egész gondolkodásomat és pont onnantól datálhatóan lett nagyon sikeres az életem.

2020. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!