Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Daczi Zsolt halálába az...

Daczi Zsolt halálába az alkohol játszotta a főszerepet?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint májrákja volt, de a legvalószínűbb azonban, hogy epevezetékrákban szenvedett. A sok éjszakázás, alkohol miatt alakulhatott ki nála? Esetleg dohányzott is? Azt tudom, hogy nyomták néha a füvet, mert saját szememmel láttuk, de nem hiszem, hogy keményebb drogokat is nyomott volna.
2012. febr. 22. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt senki nem fogja megmondani neked, még az orvosa sem. Vannak befolyásoló tényezők, amik növelik a veszélyt, de a konkrétan kiváltó oka szerintem a rákos betegségeknek általában ismeretlen.

A lényeg, hogy idejekorán távozott szegény.

2012. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvosaitól is kérdeztem, nem sokat mondanak.
2012. febr. 22. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Daczi Zsolt emlékére

február 16.

Kérés!!! Szeretném kérni azon személyektől,akik még ennyi idő eltelte után sem nincsenek tisztában Zsolt halálának okával,,,,ne kritizáljanak, ne,,,,írjanak véleményeket,,,ne,,,hasonlítsák össze bizonyos elhunytakkal ,kik valóban az alkohol, és kábítószer függőség miatt vetettek véget életüknek......Zsolt és Barbara nevű gyermekeimnél egyforma lefolyású ,vírus által okozott epe úti daganat hirtelen kifejlődése volt az ok mely végül a májat , és többi szerveket is gyors lefolyással támadta meg.

Ez volt az Ő!!! haláluk oka.........ITT inkább a későn ébredt vétkes orvosokat kellene emlegetni.......:((((((((((((((

2012. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó tudni . . . :/
2012. márc. 8. 15:24
 5/7 anonim válasza:

Babonák és kísérletek helyett. Nem a vírusba, hanem a kezelésben halnak meg az emberek. Csak ha már rákja van, akkor abban halt meg. Nézzetek csak utána, hogy a rákos betegek 95%-a mibe is hal bele!!!

[link]

2013. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt hiszem, az ilyen "embereket", mint a kérdező, szívfájdalom nélkül leütném! Nekem DACZI ZSOLT a legjobb, legpéldaértékűbb gitáros, még ha élne, sem jutna eszembe hogy ilyeneket feltételezzek róla, annyira tisztelem! Hogy sértheted meg ilyenekkel az emlékét!? Bírom az "én láttam, én megkérdeztem, én hallottam" dolgokat. Inkább olvasnál, mielőtt kérdezel! Gusztustalan, ahogy vájkálsz. Ráadásul Daczi Zsolt nevére a google negyedik találatként ezt a kérdést dobja ki. Örülj neki, hogy nem vagy feljelentve! Nem hogy az ő emlékét sérted meg, hanem a családját is. Remélem elkap a cifra, de jó rendesen!!!!
2014. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hááát.... vannak barom "emberek"! Nyugodjon békében Zsolti, nem számít miért halt meg!
szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!