Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok, az alábbi gitárszól...

Gitárosok, az alábbi gitárszólót mennyi idő alatt tanulnátok, meg és hogyan gyakorolnátok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=VuwXkWCVztg

sum41-hell song


már vagy október óta ,gyakorlom igaz, elég hülye módszerem van, első pár héten jó sokat gyakorlok lassan, majd beleunok és tök gyorssan próbálom..


de mégis hogy lehet bírni idegekkel mikor már 10ezerszer eljátszottál egy váltást és még mindig nem megy úgy ahogy kéne?

ti mennyi idő alatt tanulnátok meg, és hogyan? mondjuk beültök a tv elég és úgy vagy hogyan, hogy ne unjátok hülyére a fejetek?

köszi


2012. febr. 20. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez kb 10 perc lenne.
2012. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

kottából elsőre, max a közepén 2x meg kellene néznem, hallás után 5-6x neki kéne indulnom, de 5percnél nem tartana tovább

nem arcoskodni akarok, nyugodj meg, nekem sem ment mindig így :D

a gyakorlás pedig nem feltétlen élvezetes dolog. Nem ülök be a tv elé, mert arra figyelek amit csinálok.

2012. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ez most mi?! :O

mennyi ideje gitároztok?

én is így mentem neki mikor elkeztem, hogy , tök hamar megtanulom, aztán még mindig nem megy tökéletesen

2012. febr. 20. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:

lehet igazad van, és nehezebb, mint ahogy te mondod

előkapom a gitárt, és kottáról megnézem :D

2012. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
xd írj majd egy hónap múlva hogy megy xdxd
2012. febr. 20. 21:23
 6/13 anonim ***** válasza:
várjál, véletlenül a still waitingben kerestem a szólót :DD
2012. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem, ez tényleg elég primitív szóló

skálázz sokat, és akkor gyorsul a kezed

2012. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb gondot okozna az, hogy pontosan ugyanezt játsszam. Rögtönözni könnyeben tudnék egy ilyet. :)
2012. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen, én is ezt akartam írni :D hozzászoktam, hogy nem játszok eredeti szólókat, mert egyrészt azt könnyebb elrontani, meg szerintem mégiscsak jobb egy saját

de a tempójával ennek semmi gond nincs, bonoylult ritmusok sincsenek benne, tehát semmi nehéz :D

2012. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Két egyforma gitárszóló nincs.Elég, ha megvannak a körvonalai, a díszítés meg ahogy sikerül. :)
2012. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!