Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó minőségű (HQ) zeneszámok...

Jó minőségű (HQ) zeneszámok letöltése, de honnan?

Figyelt kérdés
Vettem egy felső kategóriásnak mondható fülhallgatót (Beats by dr dre - Pro)és szeretnék, már nem csak zajt, hanem zenét hallgatni. Az ilyen innen onnan letöltögetett zenék 85%-ának a minősége nem az igazi. Szeretnék ténylegesen felső kategóriás jó minőségű zenéket, de nem feltétlen vennék meg egy komplett albumot, mert nekem csak egyre lenne közülük szükségem. Esetleg tud valaki olyat ahonnan lehet letölteni (pénzért is akár) minőségi zenéket?

2012. febr. 16. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értessz "HQ" zene alatt? Amúgy teljesen mindegy milyen fülhallgató az, soha nem lesz olyan a hang minősége mint egy fejhallgatónál vagy rendes hangszórónál, akármennyibe is került, úgyhogy szerintem 320kb/s .mp3-nál jobbat nem érdemes keresned. Ha mégis kevésnek találnád ezt, akkor .flac-ot nézhetsz, de kizárt hogy fülhallgatón keresztül meghaldd a kettő közti különbséget. Egyébként a népszerűbb torrentoldalakról tölthetsz le mindeféle zenét (persze nem árt megfeledkezni a jogi vonzatáról, stb.)
2012. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig félre írom-Fejhallgató:) Köszi!
2012. febr. 18. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Marha régi kérdés, de meg k3ll jegyeznem kedves válaszoló, hozy igenis lehet hallani a különbséget az mp3 és a flac között. Pláne, ha 3 hónap flac után véletlenül belebotlasz egy mp3ba.
2016. febr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!