Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zeneszerkesztéssel lehet...

Zeneszerkesztéssel lehet tovább fejlődni?

Figyelt kérdés
Ezzel foglalkozom hobbi szinten, komponálok zenéket, elég sok külföldi is dicsérte már a zenéimet. Jelenleg Ableton szekvenszer loop alapú szoftvert használok, de e mellett ismerem a Reason, Cubase, Pro Tools-t is. 7 éve hogy benne vok ebben a zeneszerkesztés világában de sehol semmi... :-/ Lehetőségem van feljebb kerülni hogy akár zenei producer lehessek, vagy stúdiókban dolgozhassak? Èrtek a masteringhez, mashuppolásokhoz, warpolás stb... Csak mondom azért, saját magamtól tanultam meg ezeket oktató nélkül!
2012. febr. 16. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Manapság nagyon nehéz ilyen jellegű munkát találni. A szakma telített, pénz sehol. Én 3 éve az összes stúdióba írtam, sehova nem kellett plusz munkaerő. Én 15 éve csinálom, ill. most már zenét nem csinálok, csak ha gyerekeknek kell suliba vagy hasonló. Milyen stílusú zenét csinálsz?
2012. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
itthon biztos nemfogsz belőle megélni,mert van 1-2 profi Úriember akik évek óta ezzel foglalkoznak,és már eleve őket ajánlja a sztárok menedzsere,menedzsmentje is...szóval hazai szinten ne álmodozz...ha valóban nemcsak álmodozni szeretnél,akkor legalább EU szinten kell keményen oda lépni! :)
2012. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!