Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok, a Compact...

Mit gondoltok, a Compact Disconak milyen esélyei vannak az idei Eurovízión?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen.Az egész Eurovízió arról szól, hogy egymásnak nyalnak az országok.Mivel minket senki se szeret, ezért örülhetünk ha nem utolsók leszünk.Ott a tavalyi példa:Wolf Kati egy nagyon jó dalt énekelt és még csak az első 20ba se került bele.
2012. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyobbrészt egyet értek az elsővel, de nem teljesen.

persze h "nem szeretnek" minket, mert senki más nem beszéli a nyelvet, az pedig pl erős szimpátiatényező. de valóban, az országimázs sem az erősségünk.

ez a nyomorék vetélkedő pedig népszerűségi verseny, sose arról szólt igazából, hogy ki énekel jobban ugye.

2012. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha zeneileg néznénk, akkor egész jó helyezést érhetnének el.

De sajnos az ESC már régóta nem a zenéről szól, hanem az ország szimpatizálásáról (ld. tavaly: Azerbajdzsánnál azért voltak sokkal jobbak is)... Az utóbbi években talán csak a Lordi és Alexander Rybak voltak azok, akik nem szimpátiából nyertek, hanem azért, mert tényleg jók voltak (nem véletlenül lettek rekord-pontszánok).

Szóval szerintem kicsi az esély a jó helyezésre, de azért én nagyon szurkolok! :)

2012. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%

Halottak ezek a fiúk. Nem véletlen az a sok negatív kritika, meg hozzászólás. Sztem szavazóknak kb egytizedes többsége juttathatta tovább a 4közé..nem több. Lindáék sztem nagyon sokat kaphattak, meg a Heincz Gabi is biztos vagyok benne h többet kapott.

Az meg már csak hab a tortán, hogy a "szakmai" zsűri szubjektív véleménye döntött. Azaz magyarán egy emberen múlt az egész..ha Wolf Kati vagy Csiszár másképp dönt, akkor rögtön nem itt tartottunk volna, de mind1..hülyeségnek tartom, hogy pl. Kati látható ellenszenve a Királyok ellen döntötte el az egészet. Francba ezzel az egész személyeskedéssel. Pedig mennyire mondták, hogy az összképet fogják nézni, hát nem az lett.

Ja, és érdemes azt hiszem megnézni a fiúk nyilatkozatát, amiben sztem nyilvánvaló, h ők is kételkednek saját magukban. ennyi azthiszem..még lenne mondanivalóm, de teljesen fölösleges..

2012. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!