Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeritek a 2NE1-t? Bejövős?

Ismeritek a 2NE1-t? Bejövős?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen és igen.
2012. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És meg is tudod őket különböztetni? én nem xD olyan egyformák oO
2012. febr. 7. 16:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg azok! Főleg mikor stílusváltáson esnek át és új hajat kapnak, akkor én sem tudom őket mindig megkülönböztetni. Engem már elég régóta érdekel a kpop és tapasztalatból mondom, hogy gyakorlat teszi a mestert!
2012. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
engem annyira nem érdekel a kpop (bár a 2ne1 óta a 4minute-t és a super juniort is csekkolom) csak megtetszett az I Am The Best :) aztán az Ugly. majd jött a 2nd mini album és a Dont Stop The Music, Lonely, Hate You. és kezdem nagyon megszeretni a bandát, de magáért az ázsiai nyelvért, kultúráért, hagyományért nem igazán :/
2012. febr. 7. 17:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen kb 2-3 éve ez volt az első kpop banda akit hallottam és azóta is nagyon tetszik,igen megtudom különböztetni őket amíg mindegyiknek barna volt a haja(akkor kezdtem el hallgatni)akkor egy kicsit nehezebben ment,kevertem a Dara-t meg Park Bom-ot :)
2012. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem. hát egyforma hajjal tényleg nehezebb, de még így is. főleg az I Am The Best klipben. annyi hajstílus, smink... először azt hittem h vannak kb 6an xD
2012. febr. 7. 20:27
 7/12 anonim ***** válasza:
vannak olyan együttesek akik akár több mint 15-en is vannak azok inkább japánok
2012. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem :)
2012. febr. 9. 07:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ismerem őket és nagyon bejönnek ők meg a zenéjük is a kedvencem a Can't nobody aminek már kívűlről fújom a szövegét. meg nekem a kedvencem Minzy meg Dara. :D
2012. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is szeretem őket és én nagyon könnyen meg tudom őket külömmböztetni.
2012. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!