Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Min veszett össze Siska...

Min veszett össze Siska Finuccsi és FankaDeli?

Figyelt kérdés
léci ha valaki tudja irja meg sürgős lenne köszi
2009. máj. 25. 20:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
40%

OMG mik vannak itt, Fent van a neten amikor Siska k**** anyázik Fankának...

Amúgy meg ha nem lenne fanka siska még mindig az anyját szophatná othon

2011. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%
Én Siska fan vagyok,Fankát nem nagyon ismerem de nekem nem jön be a stílusa,olyan mint SP...
2011. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha tudni akarjátok már egy ideje beszélőviszonyban vannak. Ezt Fanka mondta illetve egyszer láttam, hogy maga Siska is írt Fankának valamelyik facebook képe alá amiből szintén látszott hogy már jóba vannak.

Na bumm az élet ilyen!

Összeveszünk kibékülünk meg van egy rakat hülye akik veszekednek rajta, kinek van nagyobb igaza.

2014. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Mi ez???? Siska százszor jobb, és hitelesebb, mint fanka. Finuccsi "Jön a tré" című száma már jobb és többet mond, mint ennek a senkiházinak az összes száma. Még Bukta is jogosan oltotta le!!!! Én jobban és hitelesebben rappelnék nála.
2015. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!