Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem késtem el? (többi lent)

1 2 3 kérdése:

Nem késtem el? (többi lent)

Figyelt kérdés
10 éves korom óta szeretnék híres pop sztár lenni de utána olvastam pár híres emberre és látom hogy mindegyik 10-12 évesen kezdte én most vagyok 15 most kezdtem el valóra váltani az álmom (gitározni tanulok,énekelni) nem késő?
2012. jan. 5. 22:12
 1/8 k.lau13 ***** válasza:
89%
ezek a "gyereksztárság" szerintem tiszta baromság... Szerinted jól néz ki, mikor szerencsétlen 10 évesre mondjuk tűsarkút adnak és valami fájdalmas szerelmes számot nyávog? A 10 ÉVES GYEREK. Ha most kezded, úgy felnőtt korodra híres lehetsz, de tudom hogy érted a kérdést, egyébként még az is azt mondja, hogy 10 évesen kezdte, aki annyi idősen meghallgatott három számmot, elénekelte, és jó volt... hülyeség... na és mi van akkor, ha mondjuk nem 10 évesen, hanem normális, felnőtt életkorban kezded el, amikor már mindent át tudsz gondolni? Szerintem belehalni csak nem fogsz :)) nézd meg mondjuk a tavalyi megasztárosokat, voltak (asszem ketten) akik már negyven év fölött voltak, ha ők is 10 évesen kezdik, már régen híresek lehetnének... az ilyesmivel soha nem tudsz elkésni! ;)
2012. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

van benne valami :D

köszönöm szépen :D

2012. jan. 5. 22:32
 3/8 A kérdező kommentje:
de azis benne lehet h tobbet erhetnek el nem ?
2012. jan. 5. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdés arra irányul, hogy sokan 10-12 évesen már zewnélnek. hát jelenthet kisebb problémát mert akkor talán még könnyebenn megjegyezted volna, de ha tényleg ez a az álmod szorítsd össze a fogad és hajrá ;D
2012. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mindent megteszek érte :D
2012. jan. 8. 17:41
 6/8 k.lau13 ***** válasza:
oké, értem a kérdést, csak közben máson is elgondolkoztam... egyébként persze, előnyös, ha valaki már fiatalabb korában zenélni kezdett, de mondom, az ilyesmivel nem lehet elkésni, valaki nem ettől lesz híresebb, és a tehetségét sem ez határozza meg, szóval sok szerencsét! :)
2012. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 k.lau13 ***** válasza:
például ha te tehetséges vagy, és elkezdesz most zenélni, és mondjuk három év múlva híres leszel(csak mondtam valamit),és tehetséges, és közben ott van például valaki, aki 10 évesen kezdte, de nem olyan tehetséges, akkor is te leszel a jobb :)
2012. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 k.lau13 ***** válasza:
szóval az, hogy ki mennyit érhet el, tehetségtől függ, meg hát nyilván, gyakorlástól is, de nem ennyire komolyan szerintem ha komolyan veszed akkor ez nem olyasmi, amivel elkéstél volna :)
2012. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!