Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alternatív rock miben más...

Az alternatív rock miben más a rocktól? :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szerintem a kicsit elvontabb szövegeket amit mindenki úgy értelmez ahogy hozzá közel áll jobban át lehet érezni.. viszont ez a Kispál valami szerintem nem igazán az érzelmekről szól. :) ez csak valamilyen szöveg és kész. de emiatt enm lehet az összeset meghatározni szerintem. mondjuk a TDG-t én is a rock-hoz közelebb tartom... és lehet hogy van aminek értelmetlen a szövege de attól még nem az összes. amúgy a szöveget én is szeretem átérezni hogy mikor hallgatom a zenét előttem legyen hogy miről szól. szóval értelmezhetetlen zenét nem nagyon hallgatok úgyhogy nem tudom... na köszi mindenkinek a véleményeket. :)
2012. jan. 5. 22:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, rosszul használtam a szavakat. Ha valami elvont, de meg lehet érteni, vagy legalább el lehet gondolkodni rajta, akkor már van értelme :D A subscribenak volt olyan dalszövege, hónapokig úgy hallgattam, hogy nem értettem, aztán egyszer leesett hogy miről szól..:D bár az angolul volt, szóval nem zavart, hogy nem értem:)

És nem is az elvont dolgokkal van bajom akkor igazán, hanem azzal, aki azt mondja az értelmetlen dolgokra, hogy milyen jó, milyen elvont :D De kispálék akkor többnyire nem elvontak, hanem jobbhíján értelmetlen dolgokat énekeltek egymás után :D

2012. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nekem amit leírtak úgy tűnt hogy a lázadáshoz zúzáshoz van köze... de nem nagyon hallgatok ilyesmit. de ez a megfogalmazás már tetszett. :P csak érzékeny vagyok a zenémet illetően... :)
2012. jan. 6. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!