Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek a kedvenc együttese még...

Kinek a kedvenc együttese még a Rammstein?

Figyelt kérdés
...rajtam kívűl? :D
2011. dec. 27. 18:39
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
61%

huh nyugi kérdező ne húzd már fel magad ennyire

egyébként én részben egyet értek a sráccal mivel a laibach sokkal régebbi banda mint a rammstein és ha megfigyeled nagyon sok közös dolog van bennük

kezdve azal hogy mind2 együttes neve városnévből származik, aztán a fémkereszt ahogy te is írtad, és a zenéjük is hasonlít egymásra

és a laibachot is szóba hozzák a rammsteinnal ill. fordítva

mondjuk a laibach majmoló, nulla egyediségű banda sztem egy kicsit túlzás, bár tény hogy a laibach nyilvánvalóan nagy irányban inspirálta a rammstein-t

a laibachosok rossz véleménye meg eredhet abból hogy a rammstein híresebb és sikeresebb együttes de pl az oomph együttes hozta létre a NDH-t mégis a rammstein a legismertebb együttes ebben a műfajban

2011. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

jó oké tényleg eltúloztam de már későn írtam és elég rossz napom volt tegnap

egyébként megkérdeztem a nővéremet (aki elég nagy metálos) és azt mondta nincs igazam

mondta ő hallgatja mindkét együttest és a Laibach a régebbi, meg megtalálhatóak közös dolgok a két banda között, de azon a véleményem volt hogy mégis távol áll egymástól a két banda

szóval elnézést kérek a Laibach-os válaszolótól ezúton

2011. dec. 28. 13:54
 13/24 A kérdező kommentje:

...hogy így kiakadtam

(rossz a fogalmazóképességem XD)

2011. dec. 28. 13:55
 14/24 anonim ***** válasza:

Én szinte csak azt hallgatom, ha bárki megkérdezi hogy mi a kedvenc számom mindig mást válaszolok, mivel mindegyik szám kedvenc. :D

Voltam koncerten, kiemelten, és nagy szerencsémre még a csónakot is toltam. :))

Sajnos nem sok emberrel tudom megosztani hogy mennyire imádom a Rammsteint, mivel itt -falun- alig ismerik a Rammsteint... :/

2011. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

te hozzá tudtál érni a csónakhoz :O te vagy az én emberem :D

én állón voltam viszonylag közel

először nővéremmel gondoltuk viszünk kamerát, de aztán még fényképezőgép se lett belőle XD

2011. dec. 28. 18:18
 16/24 anonim ***** válasza:

nekem is a kedvencem :D

és koncerten is voltam faterral meg haverral XD

nagyon nagy volt

2011. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem is kedvencem, idén is, tavaly is voltam a koncertjükön.
2011. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én is akartam vinni valami kamerát, de aztán úgy gondoltam, hogy csak elvonná a figyelmem. Pedig a facebook oldalamra jól jöttek volna képek vagy videók. :/


Akkor te sima állón voltál, igaz? :D


12-28 18:02 is én voltam

2011. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én is imádom! És koncerten is voltam, szintén a kiemeltben, és habár én nem toltam csónakot, de integettem Flakénak, és vissza is intett, egyem meg, legjobb pillanatok között ott van ez is:DD
2012. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
:D
2012. jan. 6. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!