Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kemeny metal kedvelok miert...

A kemeny metal kedvelok miert utaljak a glam metalt?

Figyelt kérdés
YouTube-on egy comment van, hogy 'gayLAmusic' stb
2011. dec. 20. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem a zene szeretetéről, hanem a feszítésről szól... Érdekes, a kemény metal kedvelők miért nem fikázzák mondjuk a Doors-t, Black Sabbath-ot, Rainbow-t? Mert azok jó zenék.
2011. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
Meg amúgy is: a glam nem metal! ;)
2011. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2011. dec. 22. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Főleg az ének, és az önsztárolás nem tetszik benne. De ez már megint ízlés kérdése... Senkit nem nézek le azért, amit hallgat, ha nem akarja rám erőltetni, és nem feltűnően pózerkedik... Amúgy ha már "glam" metal, akkor: http://www.youtube.com/watch?v=28fEqKFtvm8


bár szerintem ez túl kemény glam metalnak, inkább heavy/speed metal szerintem

2011. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen önsztárolásra gondoltok?
2014. jan. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Na így válaszoljon az ember normális hangnemben egy kérdésre, 0%... Többet én se töröm magam a kulturált megfogalmazáson. :D
2014. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg, milyen önsztárolás?

Amúgy szerintem fölösleges azt mondani, hogy nem metál szerinted, ez a műfaj neve, nem azok találták ki, akik hallgatják.

2014. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Arra gondolok, hogy rájuk nézel, és süt róluk, hogy valami felsőbbrendű fajhoz sorolják magukat. Ez nem csak rájuk jellemző, de most ugye csak róluk van szó. Állandó lenéző pózolás, rocksztárallűrök... Nekem ez nem szimpatikus. Egy metal zenekar meg ne legyen ennyire fellengzős, mert szerény véleményem szerint ez nem erről szól...
2014. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem tudom, nekem soha nem volt az az érzésem, hogy felsőbbrendűséget mutat a sok póz. Mindenki pózol. Aki egyszerűnek tűnik, azok esetében is heteket dolgoznak rajta, hogy nagyon spontánnak tűnjön a beállás. Sztárallűrök? Az meg nem műfaj függő. Nem hiszem, hogy ezen múlna, és ők sem mind ilyenek.
2014. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, te szereted? És te mit tekintesz kemény metálnak?
2014. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!