Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Kezdő gitáros vagyok, van egy elég gagyi régi gitárom. Rendeltem már netről egy elektroakusztikus Uniwell-t, be is fürödtem vele. Nem akarok még egy rossz döntést, egy olyan gitárt szeretnék, aminek szép hangja van, és minimum mahagóni legyen (jó lenne, ha nem full rétegelt). Cort, Ibanez, Fender márkák jöhetnek szóba. A keret 30 ezer forint.
2011. dec. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

30ból nem kapsz mahagónit, de igazából más értelmeset se nagyon.

Használt SX-ek között nézelődj, lehet ki fogni használhatóakat.

2011. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el boltba próbálgatni!

Én szépen besétáltam a tanárommal minden környékbeli zeneboltba és végigpróbálgattam a kínálatot. Ez a legbiztosabb módszer, így "érzed" a hangszert.

2011. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek mondom hogy a Fender CD 60-as mahagóniból van, igaz, hogy rétegelt, de akkor is.
2011. dec. 19. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt 50 Les Paul és 45 Stratocaster választ kapsz mondom h. ne azokat, mert k. unalmasak :)

Másolat indonéz ibanezek, még fellépni is jók, nem pláne gyakorolni.

Ugyan 60 magasságban van az áruk, de nagyon sütin szólnak, azt merem ajánlani.

2011. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Orsiii válasza:
én egy Fender CD 60 gitáron tanultam és tudod mit? rohadt jó választás volt. XDXD
2011. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én most nyáron vettem egy Yamaha F310P-t és teljesen meg vagyok vele elégedve.130 Euró volt az most nem tudom h menyi forint de valahol 30 000 körül van.Nem egy felsőkategóriás Gibson de azért az áráért megéri.Szerintem egy kicsit feljebb van minőségbe mint a Fender CD 60(tapasztalat).De ettöl függetlenül szerintem is mennyi be egy hangszerboltba és próbáld ki.


Mellesleg ha elketromost akarsz akkor néz szét a használt Ibanezek közt mert nagyon jó gitárokat lehet venni elég olcsón.

2011. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából most már fölösleges gitárok között nézelődnöm, mert valószínű, hogy karácsonyra azt kapok. Remélem valami jót! :)
2011. dec. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!