Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Gitárt szeretne a párom, de lehet, hogy csak fellángolás nála... Szóval legyen is meg ne is dolgot szeretnék nyélbe ütni. Szeretnék neki venni 1 gitárt, de olcsón! Nem használtat, de olcsót. Néztem egy párat a neten és találtam is olyan áron, amire kigondoltam, de nem értek hozzá. Azért csak olyan kéne, ami nem szar annyira.

Megnéznétek nekem ezt a linket?


[link]


Milyen lehet ez a 25000Ft-os gitár?

Jah, és a párom még soha se gitározott!


És tényleg segítséget várok hozzáértőktől!

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. dec. 16. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ha valóban csak fellángolás, kár megvenni :D de egyébként akkor meg főleg használtat illik venni. használt gitár nem olyan mint egy használt póló, hogy ugyanaz csak olcsóbban, hanem sokkal jobb. 25000ért vehetsz egy használt squier-t, (olyat amiről meg nem mondja hogy használta más is), és azt még használni is tudja. olcsó gitárok közt is van hatalmas különbség. és sajnos, akinek nem csak fellángolás, hanem tényleg egy álom lenne, hogy gitározzon, ők is szokszor feladják azért, mert használhatatlan gitárjuk van. én azt ajánlom, a gitarshop.hu-n nézz szét
2011. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a párod zenei irányultsága?
2011. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd meg, mert nagyon sz@r.:/ 25k-ból vehetsz egy normális akusztikus gitárt neki, de ha elektromoson akar játszani, akkor a fent linkelt gitárt pár hét után kb. kidobja, mert az még kezdőknek se jó.
2011. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most itt néztem egy másikat:

[link]


Mindenevő a zenét illetően!

2011. dec. 16. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ez már jó lesz kezdéshez.:)
2011. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak ugyanennyiért használtan kapnál egy affinityt:)
2011. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én akusztikuson kezdtem de sztem a Squier Bullet Strat tényleg jó lehet, sztem olyat majd én is veszek :)

(én most nyár végén kezdtem gitározni)

2011. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Használtat nem szerettem volna venni! Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 19. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!