Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tapasztalatok, vélemények...

Tapasztalatok, vélemények Ibanez Iceman gitárról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:

tapasztalatom nincs, véleményem van :D

nem vagyok amúgy ibanezes, de ebben az árkategóriában már jókat gyártanak, meg hát olyan szép gitár :D nekem mondjuk mindig a system jut eszembe róla, de amúgy csodaszép :D

2011. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah és esetleg tudja valaki hol lehet ilyet szerezni? de nem sima feketét hanem mintásat
2011. dec. 3. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
mintásat nem nagyon fogsz kapni, az eredetit Malakian apja festette, és ha jól tudom, 300db-ot gyártott belőle az ibanez. De ha van pénzed, meg jó képeid az eredeti gitárról, gitárfestők meg tudják neked csinálni olyanra
2011. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ééééés ha elviszek egy fekete icemant meg egy vagy több jo képet egy (jó) gitárfestöhöz akkor ő pont olyanra meg tudja csinálni mint az eredeti?
2011. dec. 3. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne tudná.
2011. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :D nem értek hozzá, de láttam gitárfestők reklámjait, és pl tudod van Kirk Hammetnek az a gitárja, ezitt:

[link]

és pl egy magyar gitárfestő egy full fekete gitárból ugyanilyet tudott csinálni :D pedig azért ez sem könnyű minta

ha ott tartasz, ide kiírsz egy kérdést, valaki biztos megmondja neked, hogy melyik gitárfestőhöz érdemes menni :D vagy ha csak úgy akarod, még mielőtt megveszed a gitárt, előre beszéld le valamelyik festővel hogy hogy, és mennyiért tudná csinálni:)

2011. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

na, pnont ő az :D nézd meg a munkáit, van amelyik nekem pl nem tetszik, mert nagyon ilyen graffiti hatása van, de amúgy szerintem tökjól megcsinálja

2011. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Orsiii válasza:

Tapasztalatom van. :D

flash gitár meg kell hagyni de az is igaz hogy nem nagyon fogsz ilyet szerezni, de ettöl függetlenül ha veszel egy fekete ICT700-ast az is ugyanilyen jo lesz XD

2011. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!