Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki volt már Tarja Turunen...

Aki volt már Tarja Turunen koncerten, válaszolna?

Figyelt kérdés
Ilyenkor zenekarral játszik? Énekel régi Nightwish számokat is, vagy csak a sajátjait (lemezbemutató koncerten)? Esetleg bármi mást is írhattok ezzel kapcsolatban, véleményt, tapasztalatot...köszönöm :)
2011. nov. 28. 19:02
 1/5 anonim válasza:
100%

Én voltam koncertjén. Akkor többnyire a My winterstorm albumáról adott elő számokat. Mondjuk a The Phantom of the Opera-t és a Poison-t is elénekelte. Tetszett nagyon és remek hangja van.

Zenekarral játszik.

Mikor kivált a Nightwishból megegyeztek, hogy melyik dalokat énekelheti, de konkrétan nem tudom.

Azóta csak egyszer volt itt nálunk egy komolyzenei fesztivál keretében, azon viszont nem voltam.

2012. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta elküldték Nightwishból, háromszor volt már Magyarországon koncertezni, tudom hogy első alkalommal énekelte a Passion of the Operat, meg volt a Nemo is (ugyanabba a ruhában amiben a klipen is szerepel), második alkalommal volt a kedvencem a She Is My Sin is. :) Énekelt még más Nightwish számokat is, de már nem tudom mi volt a többi, egyébként tök ugyanúgy játszották mint Nightwish-sel.

Amikor harmadszorra volt a Miskolci Operafesztiválon, ott csak egy NW számot adott elő, az Angels Fall First-öt.

2012. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Scarlett O'Hara válasza:

Én a 2007-es koncerjén voltam.

Együttes áll mögötte, nem is akármilyen.

Énekelt régi számokat is. Nemo, Passion And The Opera egy igen jó változatban, Phantom Of The Opera is volt és ha jól emlékszem még a Walking In The Air is.

Nagyon aranyos volt.

2013. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Október 27-én Tarja koncert Bécsben, azt hiszem megyek. :))
2013. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja én is emlékszem, a Passion and the Opera iszonyat jó volt élőben, akkor hallottam először koncerten, a Nemo alatt meg azt a rucit vette fel ami a klipben is rajta van.
2013. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!