Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pesten mennyi Black Metalos van?

Pesten mennyi Black Metalos van?

Figyelt kérdés
esetleg ha azok vagytok,és pestiek írjátok ide,csak kíváncsiság,valójában már alig ismerek ilyeneket,csak azért.
2011. nov. 26. 10:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"meg oda olyan arcok is járnak,értelmesebbek,értékesebb egyének alig vannak itt is."


Bagoly mondja.. a helyesirásod alapján mi sem áll messzebb tőled, mint az értelem.. :D

2012. jún. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Any.d-tól se hülye gyerek,legnullább emberek akik erre verik,így kötözködnek :D
2012. jún. 3. 00:23
 13/15 anonim ***** válasza:

:D Nem is vártam mást :D


Na most két lehetőség van:

1. Te egy 16 éves apu-pénzén-metálkodok-lázadozok-headbangelek h*lyegyerek vagy, de talán felnősz egyszer, aztán majd csak röhögsz saját magadon, ha visszatekintesz :D


2. A rosszabb verzió, ha már felnőtt ember vagy, akkor viszont elég nagy rá az esély, hogy örökre ilyen retardált maradsz :D


A te érdekedben remélem, hogy az első verzió a valóság :D

2012. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Inkább leszek retardált egy életen át,mint ilyen idegesítő okoskodó selejt mint te:),itt egy kérdés megválaszolásáról volt szó,amit mások értelmesen megtettek,de egyedül semmi érdemlegeset nem írtál,csak trollkodsz,abszolut haszontalan vagy.sajnálni tudlak hogy lehet csak ennyi maradt az életedben,ez az élvezetek csúcsa,de én retardált vagyok 2mondatból megmondod,szóval nincs jogom felülbírálni ilyen komoly embereket :D
2012. jún. 3. 04:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem kevés. Így is sok a pózer.
2012. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!