Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pesten mennyi Black Metalos van?

Pesten mennyi Black Metalos van?

Figyelt kérdés
esetleg ha azok vagytok,és pestiek írjátok ide,csak kíváncsiság,valójában már alig ismerek ilyeneket,csak azért.
2011. nov. 26. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem pesti vagyok, de black metalos. ahol én lakok szerintem az egész városban egyedül vagyok.
2011. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Macskajós ***** válasza:
Pest közelében lakom én is. Férfiból még látni is egy-két példányt, de a nők konkrétan kihaltak. Én vagyok itt az egyetlen black metálos képződmény a környéken.
2011. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én pesti voltam de elköltöztem. Volt ott pár ismerősöm aki ilyen zenét hallgatott de ebbe a városban ahol most lakom én vagyok egyedül.
2011. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azért vannak!Menj koncertekre,igaz ott sem mind pesti...de a nagy részük:))

én Pest megyei vagyok...ismerek párat,de ahol én lakom csak én vagyok és én is nő:))

2011. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem Pesti vagyok, de ott elég sok van.
2012. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koncertek?alig vannak itt is ilyen koncertek,max pózer zenekarok lépnek fel néha,meg oda olyan arcok is járnak,értelmesebbek,értékesebb egyének alig vannak itt is.
2012. jan. 17. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Én black metálos lány vagyok, de nem látszik rajtam. :) Sokkal többen vagyunk, csak nem mindenkinek látszik meg az öltözködésén hogy milyen zenét szeret. :)
2012. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elég szomorú hogy így eltűnik a külsőség,fel vállalás,életérzés is mára már!
2012. máj. 8. 01:50
 9/15 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nem a külsőségen múlik. Szerintem ez a kategorizálás teljesen felesleges. Aki ismer, tudja hogy a metál az életem, de szerintem felesleges úgy öltöznöm. Van pár olyan pólóm, de csak koncertekre többnyire. Meg nem csak black metált hallgatok. :)

Te milyen külsőre mondod hogy black metálos? Mert attól is függ. :P

2012. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ne nézzen ki valaki úgy mint egy hc-s legalább ha koncertekre le meggy,meg Black Metalt hallgat aztán ilyen színes ingeket hord,ilyeneket látok haha.Mind1,nem a külső a lényeg,csak hiányzik a régi érzésvilág,az emberek meg jeleneséből,belső tulajdonságaikból.de az is jobb ha valaki átlagosabban néz ki és érti a zenét,mint húde keményen,és nincs mögötte semmi.
2012. máj. 11. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!