Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan oldalakat amelyek...

Tudtok olyan oldalakat amelyek megtanítják a gitározás alapjait?

Figyelt kérdés
Tanárhoz nem akarok menni, magamtól akarok megtanulni. Eddig nem nagyon szerettem a zenét, de meghallottam egy nagyon jó számot, és megszerettem azt az együttest aki játssza, és eldöntöttem hogy megtanulok gitározni. Apukám tud valamennyire, és ezért megkértem hogy hozza el nekem az elektromos gitárját, had gyakoroljak rajta. (Tudom hogy az akusztikuson kéne elsőnek megtanulnom, de valahogy az nem vonz annyira mint az elektromos.) Van hozzá egy ,,könyv" is ami leírja a kezdő teendőket, de valahogy az nekem nem túl átlátható. Szeretném ha írnátok olyan internetes oldalakat amik leírják az alapokat. Itt arra gondolok, hogy hogyan tudom könnyen megtanulni az akkordok lefogását, és gyorsan váltani közöttük. Gondolom ,,gyakorlat teszi a mestert" de azért beleolvasnék, hogy miket ajánlanak vagy ilyesmi.
2011. nov. 24. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell akusztikuson kezdeni, ha elektromoson akarsz játszani, akkor nagyon is jó, ha azon kezded:) ennyit akartam egyelőre, keresek oldalt, ha találok, linkelek valamilyet, de úgyis fog más is:)
2011. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A youtube-on rengeteg oktató videó van,én is nem rég kezdtem el gitározni,de ennyi lehetőség nem állt rendelkezésemre. Miért nem kéred meg apukádat is,hogy segitsen?

Amúgy szerintem a Fókatv a leghasznosabb,én is tőle tanulok.

2011. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
belenéztem a fókatv egyik videójába, azzal kezdte, hogy (fonetikusan) "eee-moll akkord". Biztos nagyon érthet hozzá.
2011. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!