Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények FankaDeliről?

Vélemények FankaDeliről?

Figyelt kérdés

Én imádom nála őszintébb rapper nincs!!

Ő az egyetlen aki nem arról énekel hogy mekkora sikere van..


De mind1 érdekel mások véleménye semmit/senkit nem ítélek el. :)



( http://www.youtube.com/watch?v=Oca_d3y4fLc)


2011. nov. 18. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem sok cd-t vettem meg eredetiben.....

De nemrég megjött az új Fanka lemez.

Ő tényleg megérdemli hogy kifizesse az ember azt a 2300ft-ot.

Bár a posta +1200.

Nagyon szeretem FankaDelit.(miért ez a neve?)

2012. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na most akkor konzervativ vagy nacionalista? Mert ez igy ellentmondasos...egyebkent meg mi az hogy nem adta el a lelket? Pont azert futott be, mert megtalalta a zenei piacon azt a reteget, amelyik vevo a zenejere. Amig nem nemzeti rapet jatszott, en speciel nem hallottam rola. Miota valtott, azota van felvevo piaca, es nyilvan ezert valtott, mert szeretett volna megelni a zenebol. Az, hogy mindenben igaza van, sajnos nem igy van, mert nagyon sokat ad a manapsag oly' nepszeru osszeeskuves elmeletekre, na meg nyilvan csak a szelsojobbos szavazok szerint van midnenben igaza es ez szubjektiv.
2012. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rosszul látod a dolgokat utolsó! Ha tájékozódnál a világ dolgairól meg Feri munkásságáról, napi szinten olvasnád a cikkeit nem így vélekednél!Rohadtul nem él meg jól a zenéjéből amúgy!
2012. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is imádom bár csak minden magyar ilyen gondolkodású lenne!!:) Fankadeli fanok vannak egy páran ;) (L) 13/L
2014. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fanka nem hisz semmiféle ideológiában ő csak bemutatja neked a dolgokat úgy ahogy vannak illetve ahogy ő látja.
2014. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!