Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények FankaDeliről?

Vélemények FankaDeliről?

Figyelt kérdés

Én imádom nála őszintébb rapper nincs!!

Ő az egyetlen aki nem arról énekel hogy mekkora sikere van..


De mind1 érdekel mások véleménye semmit/senkit nem ítélek el. :)



( http://www.youtube.com/watch?v=Oca_d3y4fLc)


2011. nov. 18. 22:31
1 2
 1/15 Dj Dév válasza:
0%
Jók lenének a zenéi de mindig így magyar nép amugy mafgyar nép én azé nme halgatom csak 1-2 zsnéjét mert elegem van abbol igy magyar amugy igy cigány amugy zsidó másrol nem tud csak a történelem röl rappel ni az a bajom vele!! amugy ha találna ki máést mondjuk életétt vagy a mostani életet ami a világba folyik arrol rappelne jó lenne!
2011. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Az a nagy baj, hogy azt hiszi, hogy ő találta fel a spanyolviaszt, meg ő látja tisztán a dolgokat, közbe meg a fenéket. Nem véletlenül utálta ki a magyar hip-hop közösség.
2011. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kiutálta a magyar hip-hop közösség?? :OO

(én siskát nagyon nem bírom szal. én őt utáltam ki xD)

De mesélnél róla egy kicsit?

2011. nov. 18. 22:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc hazai előadóm. Emberileg is tudok vele azonosulni, az értékrendje is hasonlatos az enyémhez: konzervatív, nacionalista, családcentrikus és igazságpárti.

A zenéinek a szövege számomra sokat jelent, mert mint említettem, lelki rokonságot érzek vele.

2011. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit a feleségének írt, az egyszerűen gyönyörű. Idézet belőle:

"Te vagy az Igazi, Isten megüzente,

a futár itt maradt, az Ő neve: Zente."


"Eddig lakásom volt, mára lett otthonom.

Ahogy Jézus mondta: egyetlen mustármag,

ha jó helyre esik, óriás-nagy fát ad."


"A bárók és sejkek mind koldusok nálam,

mert két lábon járó gyémántot találtam."

2011. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
=) Igen Feri őszinte és kva jó előadó, sok számét meghallgattam már 100-szor de még mindig kiráz a hideg...
2011. nov. 19. 10:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem minden dolgával tudok azonosulni, de nekem szimpatikus, és általánosságban jók a művei.
2011. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem róla ,hogy sajnos nincs belőle több:S:S Ha a magyarok 3/4-e ilyen lenne nem itt tartanánk...a zenéi baromi jók és (sajnos) igazak is + mély mondanivalót hordoznak! Tisztelet neked Feri!!
2011. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez az.

FankaDeli 4ever. :)

2011. nov. 22. 17:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem az övé! Nagyszerű ember és nagyszerű előadó. Ő az aki nem adja el magát, nem dicsekszik a sikerével és hírnevével. Sok ember példát vehetne róla. Csodálatos, hogy amiket a számaiban leírt mindent megvalósított és feltételezem, hogy továbbra is így lesz. Minden nap hallgatom, nézem a videóit. Az a legjobb amikor csendben, sötétben meghallgatom a számait amikben sok mondanivaló van és nagyon mélyen el tudok rajta gondolkozni sőt, valamikor el is sírom magam, nagy hatással van rám. Nagyon nagy lelkierőt szokott nekem adni, nem is tudom mi lenne velem nélküle. Hát még ha megnézem a képeit róla, a feleségéről és a fiáról...az egy igazi család! Nem tudom elmondani/leírni hogy mit gondolok róla.
2011. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!