Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudhatom meg Bagosi...

Honnan tudhatom meg Bagosi Alexa bármilyen elérhetőségét?

Figyelt kérdés
Mindenképpen kapcsolatba szeretnék vele lépni akár e-mail-on is keresztül , mert rokoni kapcsolat fűz hozzá, és beszélni szeretnék vele, de most ez mellékes. Szóval honnan tudhatom meg bármilyen elérhetőségét? Mindegy hogy mi az , csak vele beszéljek.
2011. nov. 13. 20:32
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Ha a rokona vagy, akkor mondjuk a rokonokon keresztül. Valaki csak tudja...
2011. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mbalage ***** válasza:

Családfakutatás miatt? Valamikor én is próbáltam felvenni a kapcsolatot az egyik híres hazai színésznőnkkel, aki valószínűleg másod-unokatestvérem. Emailt küldtem a színháznak, de sajnos nem jutott el hozzá (vagy nem érdekelte). A postacímét is megtaláltam, de annyira nem akartam azért zaklatni, úgyhogy annyiban maradt a dolog.


Viszont akkoriban még nem volt facebook és iwiw! Szerintem az utóbbinál jó esélyed lesz.

2011. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már kerestem facebookon , de abban nem bízok meg , mert most hogy híres , egy csomó "ál" Alexa van. Családon keresztül majd megpróbálom ,de nem hiszem, hogy menni fog , mert sztem senki sem tudja a telószámát vagy ilyesmi. Nekem főleg vlami e-mailes kapcsolat kéne vagy ilyesmi.
2011. nov. 14. 16:33
 4/4 mbalage ***** válasza:
A facebook oldalát a tévés szereplése révén hozták létre, de az iwiw a sajátja (a teljes nevén fut). Ha arra írsz, az sztem kb. egyenértékű az e-maillel.
2011. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!