Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni szaxofono...

Szeretnék megtanulni szaxofonozni, de semmilyen zenei előképzettségem sincs. Mindig is akartam zenélni, de eddig ez kimaradt. A szaxofon meg csak megtetszett. Mennyire nehéz autodidakta módon megtanulni, csak a saját szórakozásomra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:33
 1/6 anonim válasza:

en klarineteozom ami ojan fuvoshangszer mint a szaxofon,naddal kell megszolaltatni

elejinte idegesito ha nem szolal meg de majd belejossz

attol fugg mijen a szaxofon alt vagy tenor

utobbinak szebb a hangja es oriasian jo dolgokat lehet vele muvelni

2011. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

tanár v zeneiskola nélkül is meg merjem próbálni a tanulást, v magamtól nem fog menni? tudom h könnyebb lehet tanárral, de oda akkor mennék, ha már van vmi alapom, és ténylegeg tetszik.

2011. nov. 6. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A youtube-on vannak online szaxi órák.ha tudsz angolul és követed az utasitásokat akkor nem kell tanár,egyébként igen mert rossz lesz a technikád.Az sem mindegy milyen szaxofonnal kezdesz én az alt változatot ajánlom.Játszom amugy az összesen mindegyik más bizonyos szempontokból.Ha további tanácsok kellenek irj privát emailt.
2012. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is klarinétozom 4 éve, és most szeretnék elkezdeni játszani egy tenor szaxofonon, mert nekem nagyon tetszik a hangszíne, meg majdnem minden stÍlusban megállja a helyét.
2012. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 katicapacika válasza:

Hát, én több okból sem ajánlom:

1. Egy szaxofon nagyon drága. Ha nem zeneiskolai kölcsönzött hangszeres van, ezt is be kell szerezni.

2. A szaxofon nagyon érzékeny hangszer, olykor még a zene tanárok is tanácstalan egy két hirtelen hibája mellett.

Bár tény, hogy amennyiben nem magánban oldod még, szolfézsra kell járni, úgyhogy értem én a te szemszögéből is. Minden esetre bárhogy döntesz sok sikert, és jó szaxizást!

2016. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát az első a kotta és hangok azt meg kell tanulni a nélkül nem tudsz nekiállni szaxofonozni én 12 éves vagyok és 2 éve szaxofonozok és a hangok kotta és a furlya 1 évig furyáztam és utánna a szaxi !
2017. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!