Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a gond a gitárommal?

Kooska100 kérdése:

Mi lehet a gond a gitárommal?

Figyelt kérdés
A gitáromon a Floyd rose tremolo valamiért nem párhuzamos a gitárral vagyis nagyon hátrahajlik és ezért már a rajta lévő húrok is elpattannak,és nem merem cserélni. És már nem játszottam rajta vagy egy hónapja és csak most vettem észre hogy ez a baja.
2011. nov. 2. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs beállítva.

Leszeded hátul a műanyagot és addig húzod a rugókat tartó csavarokat, amíg egyenes nem lesz a húrláb a testtel.

2011. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy raksz még bele 2-3 rugót és kifekteted, persze csak akkor ha nem használod.
2011. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyébként hidd el, a sorrend fordítva volt :D szerintem először elpattantak a húrok, és azért húzódott be az a rész. A rugót kell állítani ilyen esetnél, de maguktól nem húzódna össze ennyire a rugó. Lehet hogy valamelyik húr kifáradt, elpattant, és ilyenkor természetes, hogy mivel kisebb a tremolo rész feszítettsége a húrok felől, többet enged a rugók felé :D ha lecseréled a húrt, és ugyanolyan erősségűre, akkor nagyjából megint víszintesre kell visszaállnia, de egyébként semmi extra nincs abban, ha te állítod be, látni fogod hogy mikor párhuzamos
2011. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat sokat segítettek :)
2011. nov. 3. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!