Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fejhallgatót válasszak?

Milyen fejhallgatót válasszak?

Figyelt kérdés
Hangtechnikus leszek és be kéne szereznem egy komolyabb fejhallgatót. Nem kéne csúcskategóriás csak halljam meg rendesen a különbségeket. 30 ezer forintig gondolkozom. Minden márka jöhet, nem csak a Sennheiser :D
2011. szept. 23. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

én is hangtechnikus leszek, suli vetetett velem Sennheiser HD600-ast - már nem emlékszem mennyi volt. hidd el, az egy nagyon jó választás. a tesztek alapján jobb, mint a 800-as. nem mondanám csúcskategóriásnak, de érdemes ezzel dolgozni.


amúgy most lesz a Hangfoglalás, szerintem nézz körül ott is, hátha szimpatikus lesz valamelyik:) tavaly elég jó cuccokat lehetett tesztelni - meg nyilván rosszabbakat is. a 800-ast és a 600-ast is összehasonlíthatod.


de persze rajtad áll, mit választasz végül:)

2011. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az 65 ezerbe kerül. az nekem sok egyelőre. de a hangfoglalás jó ötlet. eddig is szerettem volna kimenni de így már szinte biztos. köszönöm
2011. szept. 24. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
a Sennheiser egy rakat kaki, legjobb az AKG! válassz egy dj fülest vagy igazából akármelyiket, akgvel nem fogsz mellé.
2011. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!