Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek ezt a számot? Ez...

Szeretitek ezt a számot? Ez is nagy sláger külföldön is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jópár román előadó befutott külföldön is, szerintem ez sokkal jobb, mint Dan Balan vagy Inna. Ismert ez is? Szerintetek jó? Nekem nagyon tetszik, pedig nem vagyok a román zene híve.

http://www.youtube.com/watch?v=4YOcA_2My9U


2011. szept. 4. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
mekkora nagy xar
2011. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sose hallottam egy fokkal jobb mint justin biber... talán
2011. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagy rocker azt látni, ez egy nagy sz@r
2011. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, amúgy rockot hallgatok, de ez a szám egész jó szerintem( a többi dance és pop számhoz képest, amik befutottak, pl chikabomb)
2011. szept. 4. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik hallgasd, másoknak semmi koze hozzá, h te miket hallgatsz.
2011. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár szomszédos országokba esetleg elterjed,de már milyen unalmas ez a sok román előadó,mindjárt mindenki evel fog foglalkozni romániába,nem tudom megérteni ezek a zenék mitől jók.Egyes válaszolók szerint aki nem rock-er az szar zenét hallgat,innen is látszik mennyire értenek sokan a zenéhez.
2011. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!