Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol népszerűsíthetném a...

Hol népszerűsíthetném a bandám zenéit?

Figyelt kérdés
Ha ide kirakom akkor jó ha ketten megnézik.Milyen oldalakra rakhatnám ki?
2011. aug. 30. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
zenei blogok, fórumok
2011. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ide is kirakhatod, hátha annak a 2 embernek bejön(:
2011. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mbalage ***** válasza:

Fészbúkon, iwiwen, saját weblapon. De ezek másodlagos dolgok, legfőképp élő bulikon lehet közönséget szerezni. Főleg olyan helyeken, ahova amúgy is járnak emberek, és nem csak azok, akiket te hívsz le.


Ha jó kapcsolataid vannak, és/vagy elég meggyőzőerővel rendelkezel, akkor városnapokra, önkormányzati rendezvényekre is kijuthattok, ahol ezrek is hallanak benneteket. Itt még némi pénz is le szokott esni, de ingyen is érdemes elvállalni. Persze ez a csatorna csak akkor működik, ha a zenétek az átlagemberek számára is emészthető.

2011. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
facebook-on
2011. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok bandában de nekem is vannak számaim mert mindenem a zene. Én youtubeon osztom meg, de alig nézik :S
2011. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MySpace, Hotdog-Band, youtube, és igen, zenei blogok, vagy face-en is megoszthatod, stb.
2011. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi ha nem ide tartozik de érdekelne a zenétek. Nem vagyok producer csak egy kíváncsi fáncsi. Ha valahol emgosztod leírnád ide a linkjét? Legalább ezzel is népszerűsíted :)
2011. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem írtam le de a bandám egyszemélyes :D

Én gitározok és teszek alá dobot meg ilyesmiket.Az egyetlen gond az az hogy nincs alatta ének mert azt még nem írtam meg.

Ha érdekel: http://www.youtube.com/watch?v=frumZS4_anc

2011. szept. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!