Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan népszerűsíthetném...

Hogyan népszerűsíthetném blogspot-os blogomat?

Figyelt kérdés
A blogomon elsősorban filmkritikákkal, a legfrissebb filmhírekkel, könyv - és számítógépes játékok kritikáival foglalkozom. Mivel a blogspot-ot találtam a legmegfelelőbbnek, ezért itt ténykedek lassan két éve már. Viszont a legtöbb oldalmegjelenítés külföldről jön, és felteszem azért nézik kevesen a blogot, mert 1. nem tudják, és még nem is látták, 2. mert blogspot.com-on van, és nem pedig egy magyar blogszolgáltatónál. Az érdekelne, hogy van-e valakinek tippje, hogy hol és milyen módon ismertethetném meg a blogomat az emberekkel. Mivel nap, mint nap van frissítés, kétlem, hogy ilyen érdeklődésű embereket ne érdekelne. Szóval ha valakinek van ötlete, szívesen várom! :) Akit pedig érdekel az oldal, azt is szívesen veszem, kérésre linkelek.
2011. aug. 20. 22:32
 1/4 Manesz ***** válasza:
Fórumokon aláírásodba rakd be a linkedet, és kérj engedélyt az adminoktól hogy külön HSZ-be reklámozhasd.
2011. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress google-ben bannercseréket, hírdetést, és akár még nagyon jól is beindulhat a honlapod.
2011. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Linkeld, engem épp ezek a témák érdekelnek! Ha jól csinálod, szereztél egy olvasót! :)
2011. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most kicsit agyoncsapom majd magam a témaindító kérdéssel, de ne kövezzetek meg érte. :D Mivel fel akartam mérni, hogy egy magyar blogszolgáltatónál mennyi az annyi látogatóügyben, ezért áttettem a tartalmat, és most azt vezetem tovább. Egyébként nem mondtam le a blogspotról, mert azt szeretem jobban, de lehet, hogy én nem tudom ott felfuttatni a dolgot. Szóval linkelek: filmkupac.blogger.hu


Köszönöm, aki eddig válaszolt, hasznosnak találtam a válaszokat, neked utolsónak pedig, hogy megnézed a blogot. :)

2011. aug. 22. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!