Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csinàljak ha énekelni...

Mit csinàljak ha énekelni szeretnék, de nincs pénzem énektanàrra?

Figyelt kérdés
Külföldön lakok és itt nagyon dràga.
2011. aug. 27. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Zeneiskola, sokkal olcsóbb mint egy magán tanár
2011. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az is dràga. Mondjuk, hogy semmilyen lehetöségem tanàrra.

Milyen gyakorlatokat végezzek?

2011. aug. 27. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem zongoránál, vagy legalábbis aminél tudsz magadnak hangot adni skálázzál sokat fölfelé lefelé. Sajnos nem tudom, hogy ez mennyit használ, és mi segíthetne a hangodon, de szerintem a skálázás segít. Most kezdek el idén énekelni szeptembertől, ha akarod megkérdezem tőle konkrétan mi fejleszti a hangot, vagy is az énektudást, de azt csak pár hét múlva tudnám megírni.
2011. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ha valaki ért hozzà azért leírom mi a gondom.

Van egy bizonyos magassàgig amíg szépen hangosan ki tudom énekelni a hangokat, aztàn úgymond àt kell vàltanom egy màsik technikàra mert úgy màr sokkal könnyebb. Csak így sokkal hangosabb (szval ez a tipikus nagy hangok mint pl ami az I will always love you-ban van) csak a kettö közti àtmenetet nem sikerül úgymond elmosni.

Azt hiszem azt kellene gyakorolni hogy azon az erösebbik hangomon tudjak mélyebb hangokat is olyan szépen kiadni és akk egységes lenne az egész...de nem tudom, hogy ehhez elég a sok gyakorlàs vagy van e valami spec. gyakorlat rà.

jajj remélem érthetö volt mire gondolok :/ :)

2011. aug. 27. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
képezd magad, aztán tölts fel videót az énekedről a youtubera, vagy menj el a külföldi xfaktorba, csak lehetőleg ne vallld be hogy külföldi vagy mert kiejtenek ...
2011. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!