Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen dalokat javasoltok...

Milyen dalokat javasoltok szerenádhoz?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértés lenne,nem tanároknak,hanem a Kedvesemnek adnám.Valamilyen magyar,olasz vagy német nyelvű dalra gondoltam.De magyar nyelven kb csak az „Akácos út” című műdalt találtam,németül pedig Rammsteintől az Ohne dichre,olaszul meg semmi.

Egyéb ötletek?


2011. aug. 27. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gitárral a kezemben szoktam szerenádozni a barátnőmnek :D Tankcsapdát, Road-ot meg egyéb szerelmes rock számokat szoktam (mind2en nagy rajongói vagyunk a műfajnak), de vannak olyanok is amit saját kezűleg írok neki, azoktól szokott legjobban elolvadni :D
2011. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igazából angolul semmiképpen nem énekelnék,mert mindkettőnknek herótja van a nyelvtől(a legrandább nyelvnek találjuk).Kicsit félreérthető voltam a Rammsteinnel,igazából valami komolyzeneibbet szerettem volna,olasz áriát valami operából esetleg vagy magyar műdalt,mint pl amit írtam,s arra gondoltam viszek magammal egy(-két) vonóst is.A Gianni Morandis link a leginkább hasznosítható.

Köszönöm mégegyszer az ötleteket!

2011. aug. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!