Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nincs jó hagzása a...

Miért nincs jó hagzása a gitáromnak?

Figyelt kérdés

2 napja vettem egy klasszikus gitárt, nylon húrosat. teljesen kezdő vagyok hozzá, de már pár akkordot ismerek, és tanár nélkül tanulok netről. csakhogy a videókban teljesen más hangzása van az ugyanolyan akkordoknak, egyszerűen a kis kacsa fürdik..-et nem tudom eljátszani, vagyis az akkordjai mennek, csak egyántalán nem emlékeztet rá. mit tegyek? ja, és a kishúgom eltekerte az A5-ös hangolóját, és egyszerűen nem tudom visszaigazítani. pedig az E6 5. bundjával próbálom egyeztetni, de nem megy. van szintetizátorom, azzal is próbáltam, de nem tudom. mit tegyek?

ja, és csináltam egy kis videót, aról hogy hogyan hangzik a gitárom. http://www.youtube.com/watch?v=2EZNY2VcyTE


2011. aug. 20. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Csak az lehet h el van hangolódva.De hangológéped nincs?

Az a baj hogy távolból nemigazán tudok segíteni pedig meg bírnám csinálni. /: vidd el esetleg oda ahol vetted.Máskor meg mond a kishúgodnak hogy ez nem játék és ne tekergesse :)

2011. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem, gépem sajnos nincs...hát igen, már mondtam a húgomnak, de még kicsi, és nem érti.:(ahol vettem, olyan bunkók voltak, hogy én oda vissza nem viszem..meg szerintem nem is csinálnák meg. max. jó pénzért.
2011. aug. 20. 16:25
 3/19 anonim ***** válasza:

JÉZUSOM!!! :O

Az összes húrod laza!(nem is kicsit!)

Mindenképp szerezz egy gépet!A szintetizátoron ne az első pár oktávot próbálgasd, mert az basszus!

2011. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

jézus:| hát ezt jópár oktávval feljebb kéne hangolnodxD

[link]

ehez hangold hozzá

2011. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
jaés, amire te gondolsz bund alatt az a fekvés, a bund az a fém rúd amiből jó sok van és kerszbemegy a nyakon, és 2 ilyen között fogod le a húrt
2011. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igen, utolsó, az tudom mi, lehet hogy rosszul fejeztem ki magam.:) szóval akkor teljesen t kell hangolnom?? mi az hogy laza a húr? 2 napja vettem. akkor alapból elhangolva adtál el??
2011. aug. 20. 18:01
 7/19 A kérdező kommentje:
ja és köszi a linket:)
2011. aug. 20. 18:02
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már a vételkor el volt hangolódva igen.Biztos sokan próbálgatják meg a szállítás stb.

Szüleimnek is hangszerboltja van és ott is van hogy tiszta hamis az egész és mielőtt kitennék be kell hangolni.

Első voltam.

2011. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát köszi:) nem tudom, majd kérdezgetek pár embert, hogy tud-e valaki segíteni itt a közelben. amúgy feltekertem szinte teljesre az E6ost, és akkor sem találtam rá a tisztára. nem értem. 2 napja vettem, de a lelkesedésem már oda...:S
2011. aug. 20. 20:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Keress egyetlen olyan embert, akinek van valami köze a gitározáshoz. 5 perc alatt elmagyarázza neked, és tudni fogod. Aztán jöhetnek a dalok :)
2011. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!